Jump to content
Българският форум за музиканти

Cliff_Burton

Идеи за организация на концерт :)

Recommended Posts

Здравейте добри хора. С няколко приятелчета се гласим да организираме концерт на най-истинската метъл банда в България. С групата е говорено, навити са и изискванията им са скромни, могат да се покрият сравнително лесно. Проблемът е, че за лятото имат само две свободни дати, така че възможностите им са следните:

1. Вземаме някой клуб на открито за една вечер (примерно Маймунарника), каним още 1-2 български банди и заформяме мини фестивал.
2. Намира се фестивал с дати 19/20 юли или 23/24 август, който да е в по-голям град - София, Пловдив, Варна или Бургас (заради полетите) и се говори с организаторите на феста дали биха се зарадвали да включат и Nanowar of Steel
3. Изчакваме до октомври и правим концерт на закрито в някой клуб (примерно Mixtape)

Та ако се сещате за подходящи фестивали, места за свирене или пък български банди, които биха подхождали на група като Nanowar of Steel за съвместен концерт, пишете. До момента е говорено с Контрол и като цяло са навити за подобно нещо. Аз си мислих и за Акащи джуджета, но нямам никакви техни контакти.

Разбира се всеки съвет от човек с опит в организирането на подобни събития би бил добре дошъл.

• Thanks 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ги гледам, за тях, ще отвори отново врати широко, клуб Спартакус.

Как са пропуснали обаче, да направят парче Masters of Metal, Gaylords of Steel....

Нищо, пропуска може да заличат, като поканят за съпорт Лорд Юджени Минджев.

И им кажи да не се бъзикат с Uranus, защото ще има Metal up their ass!

ПС - тези Ромляни, са с чувство за хумор, надявам се и ти да имаш такова.

• Haha 1
  • Confused 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спартакус няма как да поеме всички желаещи :D Имат чувство за хумор младежите, макар и специфично. А що се отнася до моето според някои хора съм бил много "забавен", ама то пак е въпрос на вкус. Иначе не че се хваля, но до голяма степен благодарение на мен имаме тяхна песен на български:

А Юджени Минджев е вариант за съпорт, но трябва да дойде с Трамвай №5 и да си намери огняр да мята *** в мрака

И извън спама - сериозен съм за организирането на концерта. Вече получих коментари от няколко места, че август месец е по-кофти като време за събитие в София, защото всичко живо е извън столицата... Така че ако ще е вариант Маймунарника ще гоним юли вероятно. Но горните въпроси остават отворени. 

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маймунарника има една особеност. Част от публиката, ще си остане отвън и няма да си вземе билети.

А и не са място много за метъл, гледам че не пускат метъл банди, извън КонКурса за Джвакен.

Поне от 2 години не съм стъпвал там.... преди това имаше метъл. Но примерно Сейнтс анд синърс свириха пред 20 души и то на свободен вход...

Микс тейп - последно бях там, като Бендида представяха новия си албум, преди тях бях на Метълуингс, пак нов албум.

На Бендида се случи следното - в 22 часа концерта приключи. Разбра се, че няма да изсвирят всички запланувани песни.

Първо имаше част с хор, после акустична част - с гости Конкурент и трета част твърда. Оказа се, че групата си платили събитието до 22 часа

и им ударили шалтера. (останах добволен, но) Не е много рокенрол.

Ако си забелязал, западните банди, клубно забиват най-вече в Джойстейшън, има бая място, хубава сцена и звук.  

Но за тези дати, които си казал, май ще е добре да е на открито....

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер си припомних филма Авантаджии, там ставаше дума за Чепоград.

Направо си разбил с това парче, много смело. Между другото твоето пеене, по ми харесва от това на основният вокалист.

На Наноуор съм впечатлен от китариста и барабаниста. Според мен ( някои ми се сърдят, че имам собствено мнение), останалите в бандата не са им 

баш на нивото, но това са подробности. .. как върви организацията?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Българската версия я пее Асен Кралев, а не аз. Откъм пеене съм прилично зле (дори за караоке), с баса се оправям една идея по-добре :) Иначе преводът е предимно от мен, базиран на руската и немската версия, но с тук там някоя икебана включена :D

Концертът може би ще отиде за наесен в някой клуб и с Акащи джуджета и Контрол, че нещо лятото се оказва тегаво. Така или иначе ще държа форума в течение, нищо че няма кой знае колко интерес :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.