Jump to content
Българският форум за музиканти

phrenix N

Търся бас китарист да ме подкрепя в начинанията !

Recommended Posts

Търся бас китарист да ме подкрепя , 0878303709

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям те,морално и астрално.:D

• Haha 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е нужно да се заяждате и иронизирате! Търся басист, който иска да свири, твори и забавлява !

• Confused 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже не си разбрал горния пост на колегата - да напиша един бърз съвет, преди и други да те "подкрепят".

Когато търсиш съмишленици в публичното пространство - особено там където никой не те познава - е хубаво много добре да подбереш начина на представяне на твоята музика или идея. Защото хората ще ти отговорят по начина по който възприемат идеята и то базирано на първото впечатление което им направиш.

Ако някой напише:

Занимавам се от ХХХ време с няколко лични проекта, основно такъв и такъв стил - ето аудио/soundcloud/youtube да видите за какво говоря. Имам такива и такива идеи , трябва ми такъв и такъв човек за еди какво си. То хората биха погледнали сериозно на твоята музика и проекти и ако за тях това представлява интерес - биха те потърсили. 

Ако обаче напишеш 6 думи и един телефон, без нищо друго - то всеки прочел горното го възприема като "бъзик" и съответно ти отговаря в същия тон :) 

Сега представяш ли си как всички басисти свирещи поп/фънк/метал/рок/и т.н. почват един по един да ти звънят и да те питат за какво става дума ? То дори и някой да иска да участва, така прочел твоята обява ще я подмине защото в нея реално нищо не пише. 

Предполагам че всички басисти искат да творят и да се забавляват - въпроса е в каква насока/стил и с кого - а именно това си пропуснал да покажеш. 

• Like 4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.