Jump to content
Българският форум за музиканти

Sign in to follow this  
phrenix N

Търся бас китарист да ме подкрепя в начинанията !

Recommended Posts

Търся бас китарист да ме подкрепя , 0878303709

Подкрепям те,морално и астрално.:D

• Haha 2

Не е нужно да се заяждате и иронизирате! Търся басист, който иска да свири, твори и забавлява !

• Confused 1

Понеже не си разбрал горния пост на колегата - да напиша един бърз съвет, преди и други да те "подкрепят".

Когато търсиш съмишленици в публичното пространство - особено там където никой не те познава - е хубаво много добре да подбереш начина на представяне на твоята музика или идея. Защото хората ще ти отговорят по начина по който възприемат идеята и то базирано на първото впечатление което им направиш.

Ако някой напише:

Занимавам се от ХХХ време с няколко лични проекта, основно такъв и такъв стил - ето аудио/soundcloud/youtube да видите за какво говоря. Имам такива и такива идеи , трябва ми такъв и такъв човек за еди какво си. То хората биха погледнали сериозно на твоята музика и проекти и ако за тях това представлява интерес - биха те потърсили. 

Ако обаче напишеш 6 думи и един телефон, без нищо друго - то всеки прочел горното го възприема като "бъзик" и съответно ти отговаря в същия тон :) 

Сега представяш ли си как всички басисти свирещи поп/фънк/метал/рок/и т.н. почват един по един да ти звънят и да те питат за какво става дума ? То дори и някой да иска да участва, така прочел твоята обява ще я подмине защото в нея реално нищо не пише. 

Предполагам че всички басисти искат да творят и да се забавляват - въпроса е в каква насока/стил и с кого - а именно това си пропуснал да покажеш. 

• Like 4

Здравей! За кой град става въпрос?  Може ли малко информация относно жанра? 

За София ! Насоченост блус,мелодичен рок !

• Like 1