Jump to content
Българският форум за музиканти

Tehanox

Късометражен - абстрактна филм / Саунтрак.

Recommended Posts

Всичко вътре е мой труд.

Саундтрака е доста старичък - от края на 2016 както и част от кадрите, а самия проект започнах в началото на 2017 и го завърших някъде тогава на 98%

Въпреки че днес може би щях да го направя по-добре, сметнах че ще излъжа себе си ако вкарам силни промени - а очевидно просто настъпи време да бъде публикуван.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абстрактен  хах:ok: също доста тъмен - но по не-калъпския начин. Колко ли пък хора ще го оценят... :P Но съм тук колеги с пуканките, не апя.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видеото е впечатляващо! Крийпи с много добри попадения (на едно място настръхнах - явно се вкарах във филма :blink:)!

Всички кадри ли са твои? Ако е така - браво! Имаш усет за заснемане, представяне и внушаване! 

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, абсолютно всички кадри/неща съм заснел/направил лично - 3D и другите 2D ефекти както и самите модели - примерно онзи храм, и скулптурите - скулптурите съм ги правил от сняг - заснех ги със светкавица в пълен мрак и после ги обърнах като негатив. На края завършва с една балансираща се скулптура която се върти - те са едни камъни през които пробих дупки и сложих клони които завързах с конопено въже. Повечето неща са снимани с Go-Pro камера - водните сцени с нея са направени.

Още един приятел каза нещо много подобно :) А аз пре-много се радвам че съм успял да вкарам някого "във филм"!!! Те нещата имат и вътрешно психологическо значение, и е интересно какво може да види някой вътре - освен очевидното. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.