Jump to content
Българският форум за музиканти

Tehanox

Късометражен - абстрактна филм / Саунтрак.

Recommended Posts

Всичко вътре е мой труд.

Саундтрака е доста старичък - от края на 2016 както и част от кадрите, а самия проект започнах в началото на 2017 и го завърших някъде тогава на 98%

Въпреки че днес може би щях да го направя по-добре, сметнах че ще излъжа себе си ако вкарам силни промени - а очевидно просто настъпи време да бъде публикуван.

абстрактен  хах:ok: също доста тъмен - но по не-калъпския начин. Колко ли пък хора ще го оценят... :P Но съм тук колеги с пуканките, не апя.

Видеото е впечатляващо! Крийпи с много добри попадения (на едно място настръхнах - явно се вкарах във филма :blink:)!

Всички кадри ли са твои? Ако е така - браво! Имаш усет за заснемане, представяне и внушаване! 

• Like 1

Да, абсолютно всички кадри/неща съм заснел/направил лично - 3D и другите 2D ефекти както и самите модели - примерно онзи храм, и скулптурите - скулптурите съм ги правил от сняг - заснех ги със светкавица в пълен мрак и после ги обърнах като негатив. На края завършва с една балансираща се скулптура която се върти - те са едни камъни през които пробих дупки и сложих клони които завързах с конопено въже. Повечето неща са снимани с Go-Pro камера - водните сцени с нея са направени.

Още един приятел каза нещо много подобно :) А аз пре-много се радвам че съм успял да вкарам някого "във филм"!!! Те нещата имат и вътрешно психологическо значение, и е интересно какво може да види някой вътре - освен очевидното. :)