Jump to content
Българският форум за музиканти

• ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By bartmart
      Здравейте,
      Търся си помещение в което да си сложа барабаните, и да им се кефя максимално, демек яко да може да се тупа :D

Ако някой може да ми предложи помещение, ще съм/и много благодарен, назависимо помещението какво е (стая, мазе, гараж), ако трябва ще го приспособявам със нужните звуко-изолатори. 
      Естествено че съм и готов да платя, в рамките на разумното. Живей в София, и бих предпочел мястото да се намира в центъра или около; далечните квартали не ми вършат много работа. Може и да е споделено!

Rock'n'Roll пичове!
    • By androbandro
      Здравейте готини хора.

Казвам се Андрей и съм на 24 години от София. Пея, свиря и композирам в свободното време. Също така и работя. Обичам музиката и купона да се свири на живо. Също така обичам отговорността към нея и детайлите нужни за да се изпипа и направи едно парче да предаде възможно най истински, предвидената емоция. 

Заедно с един много пъргав и ентусиазиран китарист правим авторска музика. 

Жанра най просто казано е стил “Dirty Rock”. Групи за пример - Royal Blood, Des Rocs, Highly Suspect, Kaleo, Jamie N Commons и The Heavy (със сигурност изпускам някои).
      Имаме идеи, (някои от тях записани) които искаме да до-развием. Винаги е хубаво да има принос от всички членове. Single/EP като за начало.

Търсим барабанист(ка) и басист(ка). Да обичат да избухват на сцена. Да се кефят на живота. И да обичат да избухват на сцена (2 пъти за всеки случай :D).

На който му допада – да ми пише. Ето и ФБ - https://www.facebook.com/good.show.37

Предлагам да се съберем на един джем като за начало за да видим как бихме се сработили.

Good vibes!
    • By ian_vertongen
      Здравейте, китарист и бек-вокал съм от Варна.
      Търся банда за рок-алтърнатив кавъри на: Qeens of stone Age, Audioslave, Bush, Hoobastank, Pearl Jam и ред други такива банди от този стил.
      Целта е свирене за удоволствие, разбира се не чак дотам да учим песен на репетиция всеки път. Държа всяка песен да бъде направена на не повече от една репетиция, максимум две. Тези групи не са особено сложни за средно напреднал музикант.
      Ето и едно мое клипче, от което може да видите как се справям с китарата.
      При интерес на лични или по фейсбук: Прес Пенчев.
      Благодаря за интереса.

• By IronWolf
      Здравейте,
      Ние сме от София - ритъм китара(и вокал), соло китара, бас и си търсим барабанист  
      Свирим 80ски траш, спийд, хеви метъл, като става на въпрос за авторска музика и сценични изяви. Имаме си наша оборудвана репетиционна. Възраст - до 25 години.
      Контакти: FB - Натиснете
    • By sabracadabra
      Ние сме трима и търсим четвъртия, който има 2-3 часа седмично да посвирим някои от най-яките парчета на METALLICA. ЛС или 0898 82 92 01

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.