Jump to content
Българският форум за музиканти

Как се подържа бас


Иво-баса

Recommended Posts

А ако си наистина смел ще направиш и следващата крачка - не само няма да свириш, но и няма да го лъскаш. Само ще обсъждаш варианти за почистване :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 37
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

В заводит ена Фендер вземат с по хилядарка долара отгоре, ако си поръчаш китарата ти да е с очукан, износен финиш. ;)

Имаше и видео по въпроса ф Ютюб.

Очуквайте си басовете и не ги поддържайте, за да стават по-скъпи. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Аз не свиря на бас ама темата ми харесва аз си чистя китарата със препарат за стъкла някъв ама ако може някой да каже от де моа си зема тия специалните препарати за почистване на китари ще съм мноо благодарен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
Здравейте,питах се дали си мажете тялото на басовете с някаква паста.Ако да ,с какво е удачно да се предпазва лакът на самата китара.Пример:като се одраска лакът от колан или копче по време на свирене.Изобщо има ли някакъв защитен метод?Ще съм ви благодарен ако споделите с мен вашия опит.

 

 

Поздрави

моя бас го чистя със специален спрей на fender който е точно за поддръжката на акрилната боя и самото дърво от което е направен баса и се получава доста добре,дори отражението на лампата върху него много добре се забелязва,но малко по малко пак се лепват белите прашинки,които направо тъй по някой път ме дразнят,че направо нямам думи

Редактирано от slapin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.