Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Интересно ми е да прочета коментари, мнения и критики относно това парче. Музиката и аранжименtа са мои. Текста е на един приятел а вокалите са на Racquel Roberts. Пишете на воля :)

• Like 3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е добро. За критика, трябва нещо да си изсмуквам от пръстите....

Случил си и на певица....парчето си е екстра, остава да го чуят повече хора.

Успех!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От solist
      Търся музиканти-съмишленици за производство на авторски песни в стил рок, бийт, хард рок и други. Критерий: МЕЛОДИЧНИ композиции. Отнася се за Варна. Необходими качества: идеализъм, вдъхновение и възможност за репетиции поне 2 пъти седмично. Без ограничение на възрастова граница - от 18 до 80 години. Композирам, пиша текстове, пея и свиря на ритъм китара и бас. Имам доста опит и в звукозаписа. Имам около 40 готови авторски песни. Който  приема да застане под това знаме - е добре дошъл за да поставим основите на една специфична музика в уникален град като Варна -  и това да е нещо по-различно. Девиз: Всичко е възможно, когато има екстремна доза вдъхновение и зелена светлина от Бога!
    • От annimm
      Пианистка с опит и богат репертоар търси ангажименти в София и страната.
      Предлагам подходящо музикално оформление за ресторанти, хотели, частни събития, сватби, фирмени партита. 

e-mail:  anna_md@abv.bg
    • От Ivan Anastasov
      Здравейте колеги, имам удоволствието да ви представя новата си песен - "Ти си всичко" ! Желая ви приятно слушане !
    • От TONY
      В сезона на тиквите, добре ги опичайте!
      Текста съм го поствал в този форум преди 2 години, сега малко го осъвремених
      и направих едно демо. Ако някой, чака някакво супер качество, аз не постигам такова в къщи.
      Все пак, мисля , че съм понапреднал в домашните записи. Надявам се, поне да не е гадно.
      В крайна сметка песента се върти около текста.
      Ако някой предостави студио, в името на всеобщата кауза, както е било едно време.
      Ще направим по добър запис.
      Ако стане "Цъфнал Гербер, вързал тиква!" лаф, аз съм автора.

Продължителност - точно 2:42 , което бога ми е абсолютна случайност.
      А групата е УРАН 242
      Не съм голям физик, но знам, че няма нищо случайно в теорията на случайностите.
      Квантови работи, от които така или иначе почти никой нищо не разбира.

ПС - там на страничката имам още едно пънки парче. то е кросовър, пънк-траш и малко фолк.
      Чалга пачавра. Ако някой иска да го изпее, като гост певец на Уран, може да се обади.
      Моите певци са много срамежливи. А , аз си пея откровено фалшиво.

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.