Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

ЗДРАВЕЙТЕ

Търсят се басист и барабанист за авторски проект във Варна! Може и соло китара при силно желание и идейност! Предимство е, ако музикантите пишат и текстове!

Не искам да се заключваме в определен стил. Важно е музикантите да имат идеи за развитие. Все пак като основни определящи стилове са рок ен рол, алтернатив, пънки, фънки, ска, реге, като самите песни също могат да преминават в различни стилове. Във времето ще се сформира звученето на групата.

Важно е музикантите да имат време за поне два пъти на седмица да правим репетиции, да имат мотивация за записи и концерти не само във Варна.

Който има интерес нека да пише тук или може за повече инфо да ме намери във фейсбук: https://www.facebook.com/slavi.yambolov

• Like 1

Posted (edited)

Поздрави!

Свиря на бас и ритъм китара, пея, и композирам авторска музика. Нямам фейсбук (и не искам и да имам) - не можах да чуя как музицирате. Интересувам се от производството на авторски песни - предпочитам балади, рок, бийт, хард-рок стилове. Имам доста авторски композиции - да кажем за около 2 албума.Пиша и текстове. От Варна съм. ( Не съм първа младост, но вдъхновението ми е безгранично и гласът ми е свеж като на 18 годишен) Готов съм да експериментирам с всяка шантава или пък нормална идея, щом се нарича авторска музика. Ясно ми е, че пари няма в това - но има удовлетворение... Непоправим оптимист съм. Коректен съм. Освен това нямам страх , когато се включи копчето за запис. 

P.S. Участвам в един проект (Трибют на Бийтълс), Но това няма да ми пречи за изява и в проект за авторска музика.

Edited by solist

Искам да добавя нещо уточняващо - че предлагам услугите си в рамките на  определен срок: до 13 януари . След тази дата написаното от мен няма обвързващ характер. Тоест *Варна търси авторска музика* да се подразбира, че аз вече сам търся правене на такава - без ангажимент към slightly_stoopid - друго яче казано се самоосвобождавам от написаното в предния си пост :).  Да живее Варна и всичко свързано с нея :)  Нека сме ясни и внимателни - (само предлагам) :)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By solist
      Предпочитам стари кучета, да сме си на един акъл (дето се казва) но и млади са добре дошли (независимо, че практиката показва, за бариери в това отношение). Моите умения: пеене и ритъм китара. Композирам и пиша и текстове на български. Хубаво би било, желаещите да не са ангажирани в други формации - старомоден съм в това отношение. Раздвояването - да свириш и пееш в 3 или 5 групи-, според мен не носи щастие. Приятелство, постепенност и свирене за кеф. Ей това бих желал.Стилово няма ограничения. Може би - без траш и подобни. Рок. хардрок, прогресив рок, балади и подобни. Мелодична музика- казано с една дума. Зависи от вкусовете на тези, които ще се хванем да музицираме заедно.
    • By Vasil Belezhkov
      "Криво чирпанско хоро" е написано в памет на кларинетиста (изпълнител и преподавател) акад. Петко Радев броени дни след кончината му в края на септември 2017 г. Първоначалният вид на пиесата е за духов оркестър, но и този вариант е направен почти паралелно с него.
    • By Joaoto
      Издирва се басист за фънки реге проект. Търсеният трябва да може сам да си измисля партиите, да усеща слабото време и да може да отговаря на постоянните предизвикателства, които ще му се явяват по време на музициране. Всички в групата сме над 35-те, но не е проблем към нас да се присъедини и по-млад човек, стига да е достатъчно кадърен и отворен за работа в съответния стил, който искаме да свирим. Освен басисти, могат да се пробват и басистки :) 
      Музикални влияния: Bob Marley, Sublime, Jason Mraz, Primus, Rebelution, SOJA и още много други!
      Всички в проекта сме хора с дългогодишен опит на сцена и студио!
      Ако проявявате интерес, моля свържете се с мен на телефон 0893 944 205
    • By Oldschoolbg
      Здравейте,
      Търсим барабанист за съвместни репетиции и разнообразни изяви. Възрастта е без значение,  особени умения не са необходими - важно е желанието и позитивната
      нагласа. Барабани в репетиционните има, но все пак трябва да има собствени чинели. Групата ни се казва Oldschool bg , но по-лесно се намира във Facebook като 
      Andro i Tony ( оказа се че Oldschool е много  популярно име,  излизат над 100 имена ама е късно за промяна за заглавието ). Ето и ink:    https://www.facebook.com/andro.tony.7
      Качени са демо записи, както и клипове, което  спестява описанието на стилови предпочитания и други подробности. Бас и клавир също са добре дошли, тъй като нашите
      са приходящи - предимно за записи. Тел за връзка:  0888 30 88 85 

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.