Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

ЗДРАВЕЙТЕ

Търсят се басист и барабанист за авторски проект във Варна! Може и соло китара при силно желание и идейност! Предимство е, ако музикантите пишат и текстове!

Не искам да се заключваме в определен стил. Важно е музикантите да имат идеи за развитие. Все пак като основни определящи стилове са рок ен рол, алтернатив, пънки, фънки, ска, реге, като самите песни също могат да преминават в различни стилове. Във времето ще се сформира звученето на групата.

Важно е музикантите да имат време за поне два пъти на седмица да правим репетиции, да имат мотивация за записи и концерти не само във Варна.

Който има интерес нека да пише тук или може за повече инфо да ме намери във фейсбук: https://www.facebook.com/slavi.yambolov

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздрави!

Свиря на бас и ритъм китара, пея, и композирам авторска музика. Нямам фейсбук (и не искам и да имам) - не можах да чуя как музицирате. Интересувам се от производството на авторски песни - предпочитам балади, рок, бийт, хард-рок стилове. Имам доста авторски композиции - да кажем за около 2 албума.Пиша и текстове. От Варна съм. ( Не съм първа младост, но вдъхновението ми е безгранично и гласът ми е свеж като на 18 годишен) Готов съм да експериментирам с всяка шантава или пък нормална идея, щом се нарича авторска музика. Ясно ми е, че пари няма в това - но има удовлетворение... Непоправим оптимист съм. Коректен съм. Освен това нямам страх , когато се включи копчето за запис. 

P.S. Участвам в един проект (Трибют на Бийтълс), Но това няма да ми пречи за изява и в проект за авторска музика.

Редактирано от solist

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да добавя нещо уточняващо - че предлагам услугите си в рамките на  определен срок: до 13 януари . След тази дата написаното от мен няма обвързващ характер. Тоест *Варна търси авторска музика* да се подразбира, че аз вече сам търся правене на такава - без ангажимент към slightly_stoopid - друго яче казано се самоосвобождавам от написаното в предния си пост :).  Да живее Варна и всичко свързано с нея :)  Нека сме ясни и внимателни - (само предлагам) :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От ludmata
      Здравейте, група CATORGA търси сериозен барабанист в София. Изискванията са да може да свири, да е обурудван, сериозен  и да се кефи на музиката, която правим. Може да чуете няколко дема тук: https://www.youtube.com/channel/UCpO1hArpxcvnRkMX0lfvgkA

за контакт с нас: https://www.facebook.com/catorga/ или на 0896664510

• От Terry 12
      Здравейте, на 20 години съм и търся група в Пловдив (наскоро се пренесох тук), по възможност с оборудвана репетиционна , тъй като цялата ми апаратура е в родния ми град (Мездра). Свиря на барабани, с досегашните ми групи съм свирил главно кавъри (Металика, Гънс н Роузес, Грийн Дей, Нирвана и тн.)както и няколко авторски парчета.
      Имам опит с участия и свирене пред голяма публика.
    • От tomator
      Здравейте,
      Ние сме вокалист, китарист и басист, които търсим барабанист в сферата на рока и метъл-а. Групата е нова.
      Засега сме започнали с кавъри на парчета на групи като Alice in Chains, Tool, Audioslave, Soundgarden, Zeppelin и др.
      Изисквания:
      -  да има барабани 
      - да има поне един свободен ден в седмицата за репетиция
      - да отделя време за 5 авторски/кавър парчета в седмицата
      Поздрави
    • От MISS_SUNSHINE
      Здравейте и добре дошли на нашия празничен концерт! Любимата ни банда става на 10 години и по този празничен повод сме организирали тържествен концерт в Столичния клуб Mixtape-5 ( Голямата зала)! Някой от песните ни ще изпълним в комбинация със страхотните хористи на Академичен хор "Света Параксева". Специални гости на събитието ще бъдат нашите приятели от рок група Конкурент, а на сцената ще имате възможност да видите и много от бившите музиканти на Bendida, които са били част от състава през изминалите години. Също така много гост-музиканти ще вземат участие. Входът е свободен! 10-ти Ноември, клуб Mixtape-5, Начало на концерта19.30 часа! ДОБРЕ ДОШЛИ!
      https://www.facebook.com/events/928622740662498/

• От hegemarth
      Здравейте! Наскоро се сетих за едни струни, които един приятел си беше купил. Попитах го, но той не помни какви са били, защото беше отдавна.
      Та, въпросните струни бяха с оплетка, а не намотка, както обикновените. Решил съм да си взема и аз едни, да ги пробвам, обаче не знам нито какъв модел се водят, нито марка. Ако някой знае и може да ме насочи, ще съм благодарен! :)

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.