Jump to content
Българският форум за музиканти

DaRkZeRaTuL

Вокалист търси съмишленици за Queen Tribute

Recommended Posts

Здравейте,

Freddy винаги е бил един от най-вдъхновяващите вокалисти според мен. След като гледах Bohemian Rhapsody истински се вдъхнових за един такъв проект - Queen Tribute.

Ще си кажете - "Е, хубаво, ама кой ще го изпее?" 

И тук идвам вас, като мога да ви уверя, че ще се справя със задачата. Хубавото е, че имам богат опит, минавайки през най-различни жанрове и пеейки и доста по-тежки хард рок / метъл неща в един момент. 

Така че, ако си ентусиаст и си готов да поемеш един такъв проект, в който и другите членове на бандата трябва да пеят на не малко места, имаш високо мнение  за себе си като музикант и достатъчно ентусиазъм като за трима, много ще се радвам да ми звъннеш на 0878 22 45 33 или да пишеш в отговор на този пост и да видим какво можем да направим заедно :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет от мен,
Ако още не си намерил басист, то аз съм на линия! :)

0898 270 770

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нека извадя две , три песни тези дни и да видим, колко ще ми се получи.

По принцип откъм оборудване, съм ок да извадя Браян Мей звук.

Имам Ред Спешъл, а това, че бе вкаран във форма - специални благодарности за Емо -Jackson.

Имам требъл бустер, английски амп клас А с ел 84.

Така че, като теглим чертата - имам желание, оборудван съм за целта. Нямам много опит

с техните песни и стилистика ( т.е . ще ми трябва малко повече време), но един такъв проект ще ми дойде добре,

апетита идва с яденето. Обаче, не пея.

Ще гледам да подготвя Inuendo, Hammer to fall, Radio Gaga за празниците, ако решиш да ме викнеш за проба.

Редактирано от TONY

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Язък, че не съм в София....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, още хора със Спешъл :)
И аз имах същата идея преди време за Queen трибют, свиря на китара, но за жалост ще ми трябва повечко време, за да разуча парчета на Queen.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Посъбрахме се. Сега получих телефонно обаждане и от Николай, който е барабанист и много харесва музиката на Queen.

Искам да помоля горните желаещи, които не са оставили телефон да пуснат по един такъв, за да мога да се свържа.

@Tony писах ти и на лично, още нямам отговор.

Поздрави,

Ицо

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чух,че преди две седмици би трябвало да е имало трибют на Queen в клуб MAZE. Интересно е да се провери и чуе какво и как са представили. Успех с проекта ви!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Търси се клавирист/пианист все още за проекта.

Поздрави,

Ицо

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.