Jump to content
Българският форум за музиканти

Toto


tocata

Recommended Posts

Бисере , приятелю както обикновено кефиш по един незаменим начин , но кво да ти говоря .. ти си знаеш . Голям кеф е да слушаш такива неща на фона на победата на любимия ни отбор ... както се казва който го може - го може . Цеко ;):):virtuoz::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси френдс, много се радвам ,че има фенове на една не толкоз често споменавана в този форум БАНДА

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ТОТО ФЕНОВЕ ;):):);):virtuoz::):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И досега нямам отговор на въпроса, защо ги няма Allegro...

Заедно с H.W.B. (Herman's Wolf Band) бяха любимите ми български рок-групи от '90-те.

И досега си пазя два албума на Allegro (Моногама и Bio). Оригинални и поучителни отвсякъде.

Как ми се щеше още тогава да можех да идвам в София, та да ида на концерт на Allegro или и на H.W.B..

Ама концерти и досега няма, което ми е голяма болка...

 

I Will Remember е станало убийствено като инструментал, Бисере. Ако знаеш само как съм се потил преди

време на солото на парчето на Allegro "Остани". Няма такова парче просто!

Пък си го пеех и свирех на кухарка (и досега помня акордите, макар че не свиря от 6 години).

Особено има едни моменти дето просто са ми били "учебник", ако мога така да се изразя.

 

А сега с тоя инструментал съвсем рацепваш. Много яко предадено меко усещане.

Де да можеше и други песни да се направят... Например любимата ми "The Gipsy Train" или "Cruel".

Ох, леле как си мечтая да ги изпея един ден като кавъри. Е, само си мечтая де...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

адхок- Ами какво да кажа, сетих се, за много готини неща с херманс , пътували сме заедно на много фестове. по някога ,аз свирех с тях поради липсата на китарист ,по някога джемехме заедно беше яко ..

А иначе се разпаднахме щото бандата имаше 18-ина фена от които 17-ина ни бяха френдове хахаха

пръснахме се по чужбина това е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Е , не мога да се сдържа пак да те похваля . На седмица го слушам поне по три пъти и всеки път се чудя как изобщо е възможно да се свири с такъв усет към музиката . Понеже като мзикант съм гола вода в тоя форум нямам време да си поставя шапката на главата , тя е винаги свалена пред такива творци . Браво :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да те поздравя!Обожавам Тото и....като стана въпрос за инструментала-може ли да го качиш,да попея малко по него :):(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Обичам да слушам такива работи....:whistle:) Браво Биска истински ми напълни душата...чувства и картини се леят от тоя трак до безкрайност....ама защо така рязко свършва...разваля ми се кефа направо...

Редактирано от Telerig
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hysterical::D:):cheers: Иключително изпълнение за мене!!! Браво, много добре чувстваш китарата!!! Перфектно свирене :singer::rockon: Няма, какво повече да добавя!!!

УСПЕХИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

От давна не съм влизал в тая тема, видях це има нови постове та реших да ви благодаря .....благодаря на всицки.

реших да направя тая песен щото малко се говори тук за тая велика група.

 

За бекинг трака, ами не мога да го намеря , някдъде из архивните проекти е ще се опитам да го намеря и ще го пусна,ако не пак се го правиа :hysterical:

БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ХУБАВИТЕ ДУМИ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
Отговорено (Редактирано)
Разкошен звук! ;) Разкошно изпълнение! Красота!

 

Mерси френдс,баси,таиа тема стана на 100 години и още има постове!!

Благодаря ви много.......

Видях ....някои иска да се женим хахахахаах еи Ванка ше ме убиеш :girl_witch:

 

Toto for ever ! ! !

Редактирано от tocata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, чак сега видях!

СУПЕР Е СТАНАЛО - БРАВОЗ!!!

(Много ме кефи звука на томовете - какви са?)

 

Това е единственото парче, което имах честта да пея с Toto на една сцена (клуб)... :bravo:

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, чак сега видях!

СУПЕР Е СТАНАЛО - БРАВОЗ!!!

(Много ме кефи звука на томовете - какви са?)

 

Това е единственото парче, което имах честта да пея с Toto на една сцена (клуб)... ;)

 

Барабаните са Арт.дръмс-Саимън Филипс сет.

МН. ме кеят и мен...

А за това че си го пял парчето <_<:):):greenball::secret::recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.