Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Нямаше как да не споделя и тук, че  комплектовах албум най накрая :) Повечето парчета са минавали през този раздел в един или друг етап от  развитието си .
По-късно ако на някой му е интересно мога да кача и  изображенията от обложките.

https://soundcloud.com/agopyan/sets/soundorphins

• Like 9
  • Thanks 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко и музикално... ама защо с тениска Фендер си се снимал с Гибсън. Едната от двете фирми ше вземе да те осъди :) :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с тениската  стана често коментирано , а не е било умишлено , просто типичната за мен разсеяност :)  Когато се състоя фотосесията , все още не предвиждах да използвам снимките за обложка на албум. Едва ли Фендер или Гибсън  ще се занимават с мен ...  по-скоро може нашите данъчни да ме погнат , нищо че съм на 110% загуба от начинанието  :D Всичко е за кеф . Имам и един профил в Bandcamp, та там ако някой  посетил се изкефи може да плати албума, но  никак не ми е цел :)

пс. Опитвам се да кача снимки  на диска , но нещо не се получава.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шегувам се разбира се. Тази вечер успях да стигна до четвъртото парче, утре ще си пусна в колата и другите. Много настроение и музикантщина :)

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 3 часа, jabs написа:

Яко и музикално... ама защо с тениска Фендер си се снимал с Гибсън. Едната от двете фирми ше вземе да те осъди :) :)

Гибсън е китарата, усилвателя в Фендер. ;)

• Haha 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер :)

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готино!Има яки идеи, фънкарско.Има настроение!Поздравления!

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.