Jump to content
Българският форум за музиканти

Digitech Rp250


denko

Recommended Posts

Здравейте, имам 3 въпроса относно този процесор.

1.Каква е цената му в България

2.Къде може да се закупи

3.Каква е разликата спрямо RP200A и кой от двата е по-добър

 

Благодаря предварително!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената му 300 лв. (поне аз го взех за толкова през декември). Може да го купиш от Фактор в София (не знам дали ще го имат в наличност обаче :) ). За разликата с RP200A не мога да ти кажа, защото не съм имал близки срещи с него. Ако имаш някакви въпроси към самият процесор - питай може и да имам отговор :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата е, че 250 е по-новото поколение, с подобрен аудио процесор (AudioDNA2), съответно по-добър звук, освен това има USB вход/изход към компютър, както за запис и възпроизвеждане, така и за редактиране на пресети.

 

За повече инфо: www.digitech.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Цената му 300 лв. (поне аз го взех за толкова през декември). Може да го купиш от Фактор в София (не знам дали ще го имат в наличност обаче :) ). За разликата с RP200A не мога да ти кажа, защото не съм имал близки срещи с него. Ако имаш някакви въпроси към самият процесор - питай може и да имам отговор :)

Доволен ли си от него, аз точно се чудя дали да си купя, преди 2 седмици звънях във фактор и казаха че нямат обаче цената била около 400 лв.

Как ти си го взел за 300? За RP 250 говориш нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да за RP250 говоря. Наистина когато го взимах в началото на декември беше 300 лв. , а и през ноември беше толкова със сигурност. Не знам би било много гадно ако са го направили толкова скъп. Да не би да са ти казали цената на RP 350, защото той е напълно възможно да е на такава цена. Иначе като цяло съм доволен от машинката - покрива ми всичките нужди :rolleyes: от към звук и ефекти. Но все пак аз си дрънкам у нас предимно и от време на време с едни приятели в репетеционна :thumbdown:. Може би единственият му проблем, който съм усещал в някои случаи е по слабия му състейн, но с малко ръчкане по компресора се оправя :rolleyes:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам, днес отидох до магазина и си взех един - 300лв. явно някой не-много компетентен ми е бил казал цената по телефона.

Та да си кажа, много съм впечатлен процесорчето, за парите си (колкото две бу-та на бос) е перфектното за домашна работа :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.