Jump to content
Българският форум за музиканти

Prima Materia II


Tehanox

Recommended Posts

 

Здравейте отново. Въпросите са същите - какво е метафизика? къде, кога, накъде, за какво, от какво, онтологични, епистемологични, езотерични.

И накрая - нищо от тези. Пък отговорите - ако желаете Вие напишете в коментарите. 

Всичко в клипа е мое творчество, надявам се има доволни и разбрали.

:drummer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е... метафизика. Повече пролича на сциентология (забранена в доста страни, но разбира се, разрешена в САЩ). И... тия сенки... на анунаките ли са?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BuuyqgCCQAEHnJe.jpg

Що за коментар е това... 

Труда ми бил от секта...

F*****

Но да - впечатлявам се както и съм изучавал на професионално ниво изкуствата на част от -  древните шумерци, акадци, асирийци, египетци, майци, ацтеки, инки, гърци, азиатци, северни, южни, океански - народи. Митологии, божества, идеи и прочие  - това е душата на човечеството!!! Много си наблюдателен няма що...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, wiseppman said:

Не си ме разбрал... Просто направих аналогия.

Накара ме да я проверя тая "сциентология" по-обстойно даже  - некви анти-духовни дебилии свързани с Том Круз и Джон Траволта.

Пък "анунаките" написани в един ред с другото се чете със значението което са в жълта преса (върви с пакетче семки) - постоянна тема на разговор заедно с плитко подхвърляне на "вибраците" "свръхестественото" и "Цеца с гърдите" 

 

Но това за "анунаките" поне не ме обижда - тъй като дълго време в часовете по скулптура сме обсъждали невероятно красивите шумерски пластики. А и "кода" от видеото е пряко вдъхновен от шумерското  клинописно писмо (първата система от писмени знаци изобщо).

Вижданията ми за изкуството винаги са били че най-висшата ф-ма трябва да бъде изживяване - с магнитуд на религиозен/свещен катарзис. За това съм и пристрастен към Бах например - както той се е разписвал под творбите си - Soli Deo gloria - "За Слава на Господ".

Но ще ми е трудно скоро да защитя нивото на неговото качество че да имам право да го кажа. WOW. :lol:  Считам труда си изцяло в изследователската област - метафизика на собствения ми ум. (няма и друго яче) И нямам никакви претенции - Не се опитвам да "обясня метафизиката" - нито да я илюстрирам. Труда ми е метафизичен въпрос към самия мен. Хващай пуканките и гледай - ако не - се опитай да ме надминеш - ще ми е интересно какво може да сътвориш! И резултата е проява на моето "активно въображение" - много интересно описано от Юнг (ако вземе да ти се дочете нещо по-смислено от жълтите преси).

 

 

Редактирано от Tehanox
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парадоксално, но гледам клипа без звук, тъй като съм в офиса. Визията е разкошна.... имаш дарба за анимация и обработка. странно, но интересно, поне за мен. Нямаш ли пътечка да комерсиализираш тия си умения (в добрия смисъл)? Ще си го пусна вкъщи и със звук. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса, даже го публикувах на стената си в fasebook в очакване на коментари. Не получих това което очаквах, хората да му се възхитят.Според мен трябва да продължиш да се занимаваш с това!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 hours ago, jabs said:

Парадоксално, но гледам клипа без звук, тъй като съм в офиса. Визията е разкошна.... имаш дарба за анимация и обработка. странно, но интересно, поне за мен. Нямаш ли пътечка да комерсиализираш тия си умения (в добрия смисъл)? Ще си го пусна вкъщи и със звук. 

Благодаря!!! Пътечка силно търся... и мерака не е малко... но за сега (вече няколко години) много несериозно ме приемат като започна да им пускам демо-та на лични - на някакви групи или лейбъли. Повечето не ми отговарят - а другите са хитряги и си мислят че щом пиша на лични - това означава че ще им го направя безплатно - и стандартния отговор е - "Много кефиш но нямаме кинти за теб";  Вече съм правил 3 безплатни официални клипа в опит "да си създам пътечката" - и резултатите не са в моя полза.  Това беше и причината да се опитвам да правя музика - защото исках да правя клипове за музика - която никой не ми я даваше. А отделно имах и десетки фен клипове и монтажи - които пък youtube ми ги свали за нарушени права. Имам и един добре платен аудио-визуален проект де.

7 hours ago, kkk777 said:

На мен ми хареса, даже го публикувах на стената си в fasebook в очакване на коментари. Не получих това което очаквах, хората да му се възхитят.Според мен трябва да продължиш да се занимаваш с това!

 

:) Благодаря че си го споделил! Може би е заради звука? За някой който няма опит с харш нойз и подобен амбиънт сигурно е малко "буксир нанагоре"? :drummer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.