Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравейте , 

Имах 600тка , но я продадох за да си купя по горен клас . Сега се чудя между Korg PA3x и PA1000 ?!?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено ПА3х, нищо че е по-стар, Х серията няма нищо общо с другите модели, тъй като е направена по-надеждно, особено саунд картата е различна! ПА4х също е за препоръчване, но според мен по-здрави са предните модели ПА2х, ПА3х! ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм за  ПА3х ,но подчертавам че ПА 4 х е с едно рамо пред всички не само със саунд картата си или възможности а също и със надеждност и начин на изработка.Здрава машина от всякаде сравнима по качество със ПА 3 Х можеби. Па х  серията е тежката артилерия на модела ПА.  Х серия са здрави,метални,тежки . От друга страна пластмасовите модели като па 600,па 800, па 900 и па 1000 си имат един техен чар , лекота на работа и свирня .

Искам да кажа че който и да избереш по-важно е кой стои зад клавира.Има ли мерак човек ще свири и на па 50.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги!

Какво ви е мнението за Ketron Audya5(Audya76)?Може ли да се сравнява с PA3X,или Корга е по-добрият клавир?

Имам възможност и избор между па3х,па1000,audya5.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.