Jump to content
Българският форум за музиканти

• ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By martin20030102
      Здравейте, музиканти!
      До къде стигнах.. Мнения по въпроса? Съвети? :)

• By savov
      Попаднах на обявата и реших да споделя, ако някой търси...

КОНТАКТ в обявата:
      milton.stoyanov@gmail.com
      обл.Бургас, гр. Созопол, Нов град
    • By annimm
      Пианистка с опит и богат репертоар търси ангажименти в София и страната.
      Предлагам подходящо музикално оформление за ресторанти, хотели, частни събития, сватби, фирмени партита. 

e-mail:  anna_md@abv.bg
    • By MISS_SUNSHINE
      Здравейте и добре дошли на нашия акустичен концерт! Мястото е Столичния клуб " студио-5" /НДК/, а датата 04.03.2018! Начален час- 18.00 часа, вход - 8 лв.
      Към акустичните интерпретации на нашите авторски песни, ще се включат и двама прекрасни гост- музиканти : Йосиф Йосифов - цигулка и Ива Магунска - флейта! Не пропускайте!
      https://www.youtube.com/watch?v=JShO9Pzz5Wo

• By vbt
      Здравейте,

Преди 10-ина години си купих електрическо пиано и във времето се научих сам да свиря някои неща. 
      Проблемът е че поради липсата на време (не и на желание) до сега мисля, че няма дори едно произведение, което мога да изсвиря от край до край. 

Сега съм на 30 и няколко и не знам дали е късно, но искам да пробвам малко по-структуриран подход към пианото и да науча поне няколко неща от край до край.
      Някой може ли да даде инфо за уроци по пиано в София, по възможност Младост, Студентски, Дианабад. Може и по-далече стига да не са по центъра. Предпочитам групови, ако има такива за възрастни, за да има състезателен характер 

Второто питане е подобно но за китара. Взех си акустична китара преди 2-3 години и историята се повтори. Харесва ми да свиря finger style, който май не е много популярен в България. Наскоро си взех и класическа китара но cut-away и с по-тесен "neck". Чуждиците ги пиша, защото не знам как се казват на български, всичко съм учил по интернет от разни английски сайтове.

Та пак да попитам, някой ако знае къде има уроци по китара в горните райони?

Мерси! 

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.