Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравейте! Не съм сигурен дали това е точната тема в която трябва да пиша но... Търся всякакви варианти за инструментали на all of me! Бих искал да пращате такива инструментали които да са съвместими с песента... И когато се сложат на 2 писти в Audacity да съвпаднат. Бих искал инструментала без бек вокали. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, мога да ти предложа версии на Уили Нелсън и Джон Леджънд. За съжаление има ограничение до 1.95МВ. Дай Мейл.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Nolly, доколкото разбирам човека търси инструментална версия, БЕЗ бек. вокали. И не съм сигурен дали иска да плаща за една мр3-ка по 3евро. Аз не бих.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега dreben.bg,ако си направиш труда да разгледаш въпросния сайт,ще установиш,че може да си махнеш всяка една партия от песента-включително и бек вокалите.

Има голямо разнообразие от варианти на въпросната песен и е избор на пусналия темата,дали да отдели 3$ за нещо от което има нужда.

Все пак хората дето ги правят тези неща и те хляб ядат.

Предложих лесен избор срещу "кутия цигари"

А на теб никой не ти е искал пари,така че,не ги давай ;)

• Like 3
  • Haha 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.