Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравейте, 

Търся хора, с които да сформираме група или да се присъединя към готова за по-лесно. Това, което предлагам е сериозно отношение, мога да отделя нужното време и пари ако има за какво. Слушам доста разнообразна музика, но в последните години май най-много залитам към прогресив  теченията(от по-old school групите особено), stoner, sludge, space, garage, post-rock, punk, hardcore (пак може да им се сложи по едно "post" отпред). Отделям внимание и на фънк, джаз проекти и общо взето съм отворен за доста експериментиране. Не мога да демонстрирам висши умения на инструмента, но мисля, че адекватно мога да се включа на достатъчно места и съответно отделям времето да се самоусъвършенствам, доколкото ми позволява капацитета.
Харесвам, слушам и уважавам  метъл стиловете (особено thrash i groove), но не ми се свири такава музика вече, така че нека спестим време ако търсите басист за подобен проект.
С риск да имам много претенции: ако си търсите басист, които просто да върви успоредно с "ритъм китарата" или да не дава обективно мнение за идеите и въобще ако егото е твърде накърнимо-също не звънете на посочения долу номер.
0883350305, моля, след 12:00 да се чуваме

Благодаря за отделеното внимание!

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

ние търсим басист, но не си посочил за кой град се отнася обявата. Ние сме от Бургас.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.