Jump to content
Българският форум за музиканти

rockfire

Джем от тубата ...

Recommended Posts

Бек   трака:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От Lucifer
      Здравейте, аз съм фронтменът на новосформираната classic rock – grunge група Fallen и си търсим барабанист. За момента сме в състав аз – китара и вокал и басист-беквокал. Ако ви се свири не само за забавление, но и искате да се развивате, пишете ми!
    • От solist
      Търся музиканти-съмишленици за производство на авторски песни в стил рок, бийт, хард рок и други. Критерий: МЕЛОДИЧНИ композиции. Отнася се за Варна. Необходими качества: идеализъм, вдъхновение и възможност за репетиции поне 2 пъти седмично. Без ограничение на възрастова граница - от 18 до 80 години. Композирам, пиша текстове, пея и свиря на ритъм китара и бас. Имам доста опит и в звукозаписа. Имам около 40 готови авторски песни. Който  приема да застане под това знаме - е добре дошъл за да поставим основите на една специфична музика в уникален град като Варна -  и това да е нещо по-различно. Девиз: Всичко е възможно, когато има екстремна доза вдъхновение и зелена светлина от Бога!
    • От mrdurandt1
      Интересно ми е да прочета коментари, мнения и критики относно това парче. Музиката и аранжименtа са мои. Текста е на един приятел а вокалите са на Racquel Roberts. Пишете на воля
    • От Terry 12
      Здравейте, на 20 години съм и търся група в Пловдив (наскоро се пренесох тук), по възможност с оборудвана репетиционна , тъй като цялата ми апаратура е в родния ми град (Мездра). Свиря на барабани, с досегашните ми групи съм свирил главно кавъри (Металика, Гънс н Роузес, Грийн Дей, Нирвана и тн.)както и няколко авторски парчета.
      Имам опит с участия и свирене пред голяма публика.

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.