Jump to content
Българският форум за музиканти

k1ko

Проблем с Marshall MG250DFX

Recommended Posts

Здравейте,

Имам кубе Marshall MG250, но от 2 дни започна да ми прави проблеми- пускам го, работи 2-3 минути и му се изгубва звука. След около един час, в който кубето е изключено го пускам, отново работи 1-2 минути и спира. Днес го занесох в 2 два сервиза, но и от двете места ми отказаха да го погледнат, защото било специализирана техника и не разбирали.

Ако случайно сте се сблъсквали с подобен проблем и имате решение, ще се радвам да го споделите или да ме насочите към място в София, където да ми го ремонтират.

Благодаря ви предварително.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако модела е Marshall MG250dfx, схемата я има в нет-а и не е нищо особено. Би трябвало във всеки сервиз да могат да го погледнат.

Даже можеш да си я разпечаташ и с нея да отидеш до сервиз: https://elektrotanya.com/marshall_mg250dfx.pdf/download.html

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ако модела е Marshall MG250dfx, схемата я има в нет-а и не е нищо особено. Би трябвало във всеки сервиз да могат да го погледнат.
Даже можеш да си я разпечаташ и с нея да отидеш до сервиз: https://elektrotanya.com/marshall_mg250dfx.pdf/download.html

Да, точно това е моделът на кубето. Благодаря много за отговора. Надявам се да ми обърнат внимание, като отида в сервиза.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако продължават да отказват по сервизи - пиши. Ако намеря време ще ми го донесеш да го прегледам.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ако продължават да отказват по сервизи - пиши. Ако намеря време ще ми го донесеш да го прегледам.

Благодаря за отговора. Разбрал съм се с един човек да се чуем и да му го закарам в понеделник. Дано да свършим работа. Ако нещата не станат, ще пиша.
Хубав ден.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай и на слушалки дали изключва след 2 минути, най-вероятно прегряват крайните стъпала и им се включва термозащитата. 
Провери първо дали работи вентилаторът.

Редактирано от MaciejKot

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.