Jump to content
Българският форум за музиканти

Проблем с Marshall MG250DFX


Recommended Posts

Здравейте,

 

Имам кубе Marshall MG250, но от 2 дни започна да ми прави проблеми- пускам го, работи 2-3 минути и му се изгубва звука. След около един час, в който кубето е изключено го пускам, отново работи 1-2 минути и спира. Днес го занесох в 2 два сервиза, но и от двете места ми отказаха да го погледнат, защото било специализирана техника и не разбирали.

Ако случайно сте се сблъсквали с подобен проблем и имате решение, ще се радвам да го споделите или да ме насочите към място в София, където да ми го ремонтират.

Благодаря ви предварително.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако модела е Marshall MG250dfx, схемата я има в нет-а и не е нищо особено. Би трябвало във всеки сервиз да могат да го погледнат.

Даже можеш да си я разпечаташ и с нея да отидеш до сервиз: https://elektrotanya.com/marshall_mg250dfx.pdf/download.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако модела е Marshall MG250dfx, схемата я има в нет-а и не е нищо особено. Би трябвало във всеки сервиз да могат да го погледнат.
Даже можеш да си я разпечаташ и с нея да отидеш до сервиз: https://elektrotanya.com/marshall_mg250dfx.pdf/download.html

Да, точно това е моделът на кубето. Благодаря много за отговора. Надявам се да ми обърнат внимание, като отида в сервиза.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако продължават да отказват по сервизи - пиши. Ако намеря време ще ми го донесеш да го прегледам.

Благодаря за отговора. Разбрал съм се с един човек да се чуем и да му го закарам в понеделник. Дано да свършим работа. Ако нещата не станат, ще пиша.
Хубав ден.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Пробвай и на слушалки дали изключва след 2 минути, най-вероятно прегряват крайните стъпала и им се включва термозащитата. 
Провери първо дали работи вентилаторът.

Редактирано от MaciejKot
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.