Jump to content
Българският форум за музиканти

vhcs

КДК Хасково - рок клуб

Recommended Posts

Евалата и дано си изкараме добре ^^

:thumbs_up::)

Да КДК ще има. дано тоя път обаче да е за по дълго щото хасково има нужда от такова местенце

Откриеването беше нереално! Аз лично съм много доволен, накрая и малко интриги имаше, но nvm :)

FEAR OF THE DARK!! UUAAAAAUAUAUAUAUA! :punk_guitar::):metalist::punk_guitar: :punk_guitar:

ай малко снимки на ANGERPOINT от тазгодишното "откриване" на КДК Хасково

_MG_7082.jpg

_MG_7137.jpg

Дайте някакви координати на това местенце:icon_shithappens:

0878665546 andon

01.12.2007-VOICE OF HELL

08.12.2007-UNPLUGGED NIGHT

15.12..2007-PLASTIC BO

22.12.2007-CROSSFIRE

27.12.2007-GABANA

Edited by KDK

Nice! А случайно да имаш информация, до кога са резервирани датите за свирене?

запазените дати са горе описаните + 12 януари 2008,попринцип ако се интересуваш за дата за декември,пиши или ми се обати нател.0878/665546-Андон.

Искам и аз да вмъкна едно голямо БЛАГОДАРЯ на всички Пенсионери от групата към пичовете от КДК за перфектния звук и помощта която ни оказаха.

...дайте инфо за предстоящи концерти в този клуб тези дни - до великден :)

Сега КДК с какво оборудване разполага. Преди, когато свирихме(някъде март 2007 мисля че беше) нямах нищо налице. Интересно е да се знае какво се иска от музикантите, които имат желание да свирят там , като апаратура.

Искам да споделя моето мнение за въпросния клуб!!!

Сносхти с моета банда свирихме там и чесно казано в по-скапано място до сега не бях свирил!!

Първо тотална незаинтерестованосто т страна на "Шефа" - Пърпъла, към групата, добре че беше Боян от Енгърпоит че онзи дори не знаеше как да навърже тонколоните във собствения си клуб!! Слдеващото..звук...не мога да каже че беше отвратителен, но не на ниво, може би аз така го чувах, защото както може би сте чули , там нямо монитори и абсолиутно нищо не се чува на сцената! Да не говорим че на самата сцена е по-тъмно от на дядо ми в мазетно - никакво осветление! Имаше моменти в които не можех да придобия представа дори къде на грифа си се намирам. Вероятно съм слаб басист щом не мога да свиря без да виждам, ама до сега не ми се е налагало...и накрая ествено ида момента за плащането и парите за нас са 55 лв. Интересно...при 2 лв. вход(които идва уж за нас) ни дават 55 лв....Вероятно са дошли 27 човека и половина..аз така си го обеснявам..макар и на мен да ми се сториха малко повече...това са моите впечатления..съмнява ме че бих се върнал пак там да свиря....СПЕЦИАЛНИ БЛАГОДАРНОСТИ на Боян от Енгърпойнт, защото тои се грижеше за всичко свързано с нас(това което Пърпъла не направи) помогна ни със звука и направи всичко ние да се чустваме добре ;)

Благодраности също и на пичовете които доидоха да ни слушат и ни подкрепиха!! ;)

...ам така е - случва се...

...то да знаеш с Големите Чалга Старс в кви кръчми съм бил :cheers2:

...ама така е в Провинцията ...

...в София,Пловдив,Варна,Бургас (+още 2-3 града) - е малко по-различно...

...ама като знам ква е "клиентелата" на КДК Хасково - би трябвало да се радваш и на малкото,което има там...

...и най-лесното е където не ти харесва - да не свириш :yes:

...аз по тази логика вече си свиря само у нас :)

Естествено! Много ясно че няма да отида повече да свиря там! Просто споделям мнение с колегита да знаят какво ги очаква и изразявам личния си гняв към простащината и непрофесионализма на българина..... :cheers2::slap: