Jump to content
Българският форум за музиканти

КДК Хасково - рок клуб


vhcs

Recommended Posts

  • Отговори 90
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Относно пропадналите концерти - http://www.mp3.bg/news/2161.html

 

 

Привет. Не бих желал да влизам в полемики, но аз съм част от екипа на The Other Side и организатор на концерта на ONSLAUGHT. Мисля, че имам право на директен отговор. Да, концертът на ONSLAUGHT не се състоя на първоначалната дата (1 април), но не по наша вина. Ние направихме всичко възможно събитието да се състои, само аз си знам, какво ни струва това. Тези които са присъствали на 4 май, могат да го подтвърдят.

 

Ето малко снимки от този "несъстоял се" концерт:

 

onslaught_sofia_003_coprostasis.jpg

Coprostasis

 

onslaught_sofia_019_eufobia.jpg

Eufobia

 

onslaught_sofia_040_suicidal_angels.jpg

Suicidal Angels

 

onslaught_sofia_059_onslaught.jpg

Onslaught

 

Просто не се изказвай неподготвен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...то тва добре,но като е имало проблем що не надухте гайдата по БГ сайтчетата,че видиш ли еди-кои си бил виновен за падналата дата???...

...щото в БГ - Българина /Българин не уважава - виж кат е Американец -друга е работата...

...не Оправдавам Андон от КДК - но не съм съгласен и с Бандите,че нададоха вой до небесата,че видиш ли некво "участие" им паднало (все едно е имало продадени предварително некви билети)...

 

...фен съм и не мога да заема позиция кой е по-смешен с уголеменото си самочуствие - Бандите решили да занимават цялото БГ метъл "Братство" с един паднал концерт или Управителя,които сам си знае кво,кога и как да прави в Неговото си Клубче ...

 

...за този спор,трябваше отделна тема,щото в КДК Хасково освен,че падат някои концерти , по-често се случват прилични рок и метъл концерти...

...затова смятам с този спор -кой крив/кой прав да се спре, именно в тази тема...

...

Редактирано от BlackCorsair
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...то тва добре,но като е имало проблем що не надухте гайдата по БГ сайтчетата,че видиш ли еди-кои си бил виновен за падналата дата???...

 

защото в един определен момент от менажера на групата имахме забрана за каквито й да било изявление. когато получихме нова дата и позволение, веднага уведомихме медиите. всъщност, постоянно информирахме медиите, и телевизия ММ, и радиата (з-рок, алма матер, радио варна и т.н.), постоянно в сайтовете на про-рок, катехизис, се появяваше актуална информация. и едва ли има значение тук в страната ни, че някой румънец или хърватин е прецакал десетина промоутъра. важното е, че събитето се състоя. важното е, че турне имаше, важното е, че в него взе участие българска група.

 

...щото в БГ - Българина /Българин не уважава - виж кат е Американец -друга е работата...
освен това, бъди сигурен, че хората, прецакали тогава турнето отдавна са разнесени в средите. както вече е разнесен въпросния мениджър на кдк, както и всички, които си позволяват да бъдат "rip off"...

 

...не Оправдавам Андон от КДК - но не съм съгласен и с Бандите,че нададоха вой до небесата,че видиш ли некво "участие" им паднало (все едно е имало продадени предварително некви билети)...

 

дати падат, никой не е застрахован. но е неприемливо да падат по този начин, по който го направи андон. уговорена дата, нает бус, резервиран хотел, отпечатани афиши... (това не срува ли пари???) ами, ако ставаше въпрос за концерт на чуждестранна група?.. добре, че отношенията с този човек отрано се разпаднаха, преди да ни е прецакал на по-голямо ниво.

Редактирано от Mrazek
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...сигурно е така...

...всеки си има своите истини...и оправдания...и факти...

 

 

...не вземам страна по тези спорове...по принцип...

 

...без да съм навътре в нещата...по принцип знам,че и двете страни (банда/клуб) имат своята вина за Успешен/Неуспешен концерт...

 

...не е хубаво да се карате и то,точно, по този грозен начин по Медии и Форуми...

 

 

...щото пак казвам в КДК Хасково са ставали готини Метъл Вечери и Андон е имал своя принос в това,аз лично често ходя там...

...кусури всеки има и клубовете, и бандите, и феновете...

...но не съм съгласен само КДК Хасково да отнася негативите, щото ОК - няколко банди и сайтчета,ще се наговорите и ще зачеркните клуба,но в този клуб се събираме Фенове от Хасково,Димитровград и Харманли - мислите ли ,колко от нас ще идат в София или Пловдив да гледат БГ банди???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...пич...извинявай ама аз не виждам къде е нашата вина в случая...обадиха ни се в събота да не идваме в неделя...и ни мотаха до 19:00 часа вечерта...а загубата от този провален концерт е около 400лв. ...само за нашата група...това все пак са си пари не мислиш ли...ти как би се почуваствал ако изгубиш тази сума за НИЩО...на мен ми е чудно и как би се почувствал въпросния андон ако някоя банда просто и скимне да не дойде на уречената дата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но в този клуб се събираме Фенове от Хасково,Димитровград и Харманли - мислите ли ,колко от нас ще идат в София или Пловдив да гледат БГ банди???

 

именно по тази причина трябва въпросният клуб да си намери нормален менажер... докато този индивид отговаря за него, бандите от нашия кръг няма да стъпят там. съжалявам, нищо против споменатите градове. доколкото знам, от Димитровград са се гласили поне 20-на души да дойдат на този концерт... жалко за феновете от този край.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...пич...извинявай ама аз не виждам къде е нашата вина в случая...обадиха ни се в събота да не идваме в неделя...и ни мотаха до 19:00 часа вечерта...а загубата от този провален концерт е около 400лв. ...само за нашата група...това все пак са си пари не мислиш ли...ти как би се почуваствал ако изгубиш тази сума за НИЩО...

 

 

...разбирам и вярвам ,че е така,щото и аз съм свирил в Банди...и аз съм губил и съм се набутвал...и продължавам да го правя...

...уморих се ,обаче да си блъскам главата в стената...и не се впечатлявам от Неуредиците и Недоразуменията на БГ сцената...

...смяната на един - двама няма да промени нещата...

...години ще трябва да минат ...поколения да се сменят...

...нашето - такова ще е ...

...ще цъкаме с език,ще псуваме,ще правим компромиси и ще се самозалъгваме...или ще търсим по-добрите условия някъде на северозапад от БГ...

 

...така ще е...

Редактирано от BlackCorsair
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Шапки долу за КДК-то!

Колкото пъти да съм/сме ходил/ли в Хасково, толкова пъти посрещането и пребиваването е било СУПЕР!

Останал съм с впечатлението за един много гостоприемен клуб и добър звук. Адски много се изкефих на последния EXTREME FORCE FEST 2008! Фенове, атмосФера, звук, алкохол, организатори!

А китариста ни е голям фен на денонощната баничарница на 20м от клуба! Абе ЯКО!

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Имам въпрос,

Този клуб КДК дали съществува още и дали Андон е шефа там. Ако вече не е някой ще ми даде ли координати на новата управа?

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами още един провален концерт в прословутия клуб....... Малко късничко пиша за това, ама имах много работа тези седмици. На 21.02 имахме уговорка да свирим там (неделя) и седмица и половина преди датата пратихме плакатите, след молба от собственика на заведението.Бяхме уверени, че плакатите са разлепени из града, но плакати нямаше никъде в Хасково, дойдоха 20 човека, 10 с нас от Стара Загора, 6тима хасковлии, които аз лично бях поканил, и още 4 случайно попаднали там.... Мноо яко. Мисля че е време уговорките с клуба да са на "твърдо" не на вход...... срамота за хубавия ви клуб......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плакати имаше.

о.к.

и друга рекламе имаше

о.к.

защо нямаше хора,приположение че при сьщата реклама

на свирене има от 60 до 140 човека според групата.............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седмица преди концерта бях в Хасково по работа, плакати никъде не видях, дори и пред клуба. Поразпитах и познати от Хасково, и те не са видели плакати (като предположих, че 20 мин из центъра не са ми били достатъчни да видя плакат). След концерта се чухме с хора от Хасково, които не ги видяхме сред 10-тината им съграждани дошли да ни уважат, и ги питахме защо не са дошли. Отговора им беше, че от никъде не са разбрали за концерта. Няма значение, не ни е било за първи път, а може би и на вас......

 

Иначе, евала за залата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Има и други клубове в България,в които са се отлагали концерти.Добре организираните и посещавани концерти в КДК са много повече от споменатите провалени.С групата в която свиря също сме имали пререкания с разни софийски клубове ,както предполагам и много други групи са имали,но това е положението с българската сцена.Нормално е да има надразнени ама така правим лоша услуга на един от малкото останали клубове предлагащи реална сцена и пространство вместо коридор и стъпало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Имам въпрос,

Този клуб КДК дали съществува още и дали Андон е шефа там. Ако вече не е някой ще ми даде ли координати на новата управа?

Благодаря предварително.

Клуба си работи но незнам за оправата.От хасково сам и мое да поразпитам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.