Jump to content
Българският форум за музиканти

КДК Хасково - рок клуб


vhcs

Recommended Posts

^Караш ли колело ? Ако караш вземи се разходи....Иначе си добър опонент струва си само заради това да напиша този пост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 90
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

^слушам професионалното ти мнение и се разкарвам от темата...

...май нещо от думите ми те е смутило :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Аз пък май останах с впечатлението че всъщност всичко е заради това че охраната ви е прибрала парите. Всички останали глупости които колегата AorA_Bass изприказва (без да се обиждаш) май са в следствие на злоба заради парите.Казвам глупости щото винаги има такива като теб.То не е лошо.Без критика няма да има градация.Само че когато клубът е малък и се удряте с грифовете на сцената се мрънка че клуба е малък,било задушно и така нататък.Когато клубът е голям и си има сцена- било тъмно и шефа не ти обръщал внимание.Може би защото е бил зает да помага на персонала си.Паднал е "толкова ниско" че е наливал питиета за да могат да си починат останалите малко.Не си струва да изтъкваш такива факти че ти било тъмно и разни подобни.В крайна сметка си можел да помолиш Боян да засили малко светлината.Българина бил прост-аре глупости сега... монитори,осветление,фенове....едно по едно.Само с мрънкане не става.И все пак опитай да отвориш клуб и да угаждаш на всички или пък с тези претенции можеш да опиташ да свириш на запад.Може пък там да се намери някой който да те търпи.

Редактирано от ...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

КДК е идеален като местонахождение, големина и пространство. най-хубавотое е, че има мегдан за подобряване и то неограничен. мен много ме кефи, че напомня някаква комунистическа сладкарница, което е мега алтернативно и изобщо не се парадира с някакви стилове на интериор. цените на бара са ок. хората, които бачкат там са си ок. атмосферара е приятелска. силно се надявам, че когато завърши основния ремонт на терасата и се оборудва още малко като апаратура. примерно два три монитора и малко лампи за осветяване на сцена ще се получават чудесни забави. мога да споделя, че продуцента на нирвана свири там на осветление 2 лампи по 100 вата(тези които висят над билярдната маса и изобщо не се оплака, че му е тъмно. нито пък се оплака от билярдната маса пред него и че някви хора блъскаха билярд докато той свиреше. просто взимайте пример от големите. свирете заради самото свирене.

 

 

ето две снимки от мобилния ми телефон, за съжаление са с кофти качество, но пък са единствените, които направих.

 

l_0940a7a8af6a44a019e6b2d4874c5670.jpg

 

l_0d44e7e137640457fd31b829497c470f.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

аз бях приятно изненадан от звука /който си беше на ниво/ и готиното отношение на озвучителите към нас... публиката също беше много топла и отзивчива...

така че с добри чувства си тръгнахме от там...

препоръчвам на всички да забитете и да се оверите че мястото си е екстра...

Редактирано от fragile
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко много злоба има в някои коментари. абе хора ! що вместо да си мерите .... не се уважавате поне малко-все пак вси4ки сме музиканти. все пак този форум е направен за да си помагаме, а не да си избиваме комплексите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

...ам онази вечер забиха JOHN STEEL . Прилично си звучаха, имаше си доста хора, а и се позабавлявахме чудесно...

...та Клуба си е Прилично Добре - като за нашия край...

...доволно отпускам там...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

УЖАСНО МИ Е НЕПРИЯТНО ЧЕ СЕ НАЛАГА ДА ПОСТНА СЛЕДНОТО:

 

Защо няма да има концерт на EUFOBIA и COPROSTASIS на 2-ри ноември в клуб “КДК”

Дивотиите на един “мeнаджер” или кой се прави на ощипана “компанъонка”

 

Поводът да седна да пиша тези редове е повече от скандален. Проваленият концерт на EUFOBIA и COPROSTASIS утре в Хасково (02.11.2008) е нещо повече от скандал. Това е недопустимо и неприемлиево, и никой не би повярвал че е възможно докато не се случи...

Фактологията на събитията от този следобед е следната:

Около 14 часа на обяд днес (01.11.2008) разбираме, че мeнаджера на клуб “КДК” в Хасково има желание да премести обявения за само след 30 часа концерт. Недоумявайки защо не може да се състои събитието уредено месец предварително и вече анансирано в медиите поискахме задоволително обяснение, което не ни бе дадено. Като аргумент за падането на концерта бе изтъкната единствено липсата на афиши разлепени из град Хасково. Въпросният господин не бил получил от нас афишите и за това решава да ни съобщи не кога да е, а в събота минути след затварянето на всички възможни пощи. Същата пратка е изпратена на 15.10.2008 и виждайки, че седмица преди концерта не е пристигнала той можеше да ни уведоми. Съвсем елементарно действие, при което препоръчания пакет щеше да бъде проследен от пощите и налице навреме за рекламната кампания от която клубът се нуждае. Друг е въпросът, че освен външна реклама събитието имаше медиен анонс и съответно достатъчно фенове щяха да го посетят. Как да им обясним сега, че ако няма афиши го няма концертът, който те са се готвили да посетят... Глупаво а?! Аз лично не бих се и пробвала да пробутвам такъв евтин трик, явно причината е във внезапно пробудилото се нежелание на собственика на клуба да има такъв концерт на тази дата. Следват часове чакане в неведение и безсмислени телефонни разговори, в които биваме помолени да изчакаме още малко... Защо?! Ами абсурният отговор е, че няма нает персонал за този ден, който на всичкото отгоре бил неделя... Ха?! Като си запазихме датата същият човек ни каза, че за екстремен метъл са само неделите. Та нима персоналът за уговорен от месец концерт се наема предния ден? Обяснихме му в прав текст, че сме планирали отпуски и наели микробус от седмици. А загубеното ни време и пропуснатите ползи... За него едва ли имат значение. Няма афиши – няма концерт. Май, че трябваше да се разходим до там и сами да си налепим афишите. А нямаше и да е лошо, и клубът да си отворим сами, и да сервираме напитките... При това положение можеше ли да повярваваме, че предложения като компенсанция концерт след 1 седмица ще се състои?! Май не!

Както и да е, накрая в 19 часа вечерта най-после окончателно бе решил, че концерт няма да има. Защо ни разкатаваше уж мислейки и търсейки варианти за провеждане на събитието цели 5 часа никой не разбра. Ако бе имал желание и намерение концертът да се проведе, щеше просто преди 10 дена най-късно да ни съобщи, че афишите не са пристигнали. Не го е направил просто защото не е имал желанието за това... И тогава питам защо като не искаш да организираш екстремни концерти, просто не го кажеш направо, а трябва да караш групите да минават през целия този ад и преди всичко да разочароваш местните фенове, за които тези редки събития може би са важни.

 

Капка Васева (The Other Side)

 

ПС:В ПОСЛЕДСТВИЕ СЕ ОКАЗВА ЧЕ ВЪПРОСНИЯТ АНДОН Е ИСКАЛ ДА ОТМЕНИ КОНЦЕРТА НИ ПОРАДИ ФАКТА ЧЕ ДЕН ПО-РАНО В "КДК" ЩЕ СВИРИ БАНДА С МЕТЪЛ КАВАРИ АНГАЖИРАНА ПО-КЪСНО ОТ НАС. В ПОНЕДЕЛНИК ПРАТКАТА С АФИШИТЕ ЩЕ БЪДЕ ПРОСЛЕДЕНА, НО И ОТ СЕГА Е ЯСНО ЧЕ ГИ Е ПОЛУЧИЛ И СЕ ПРАВИ НА УМРЯЛА ЛИСИЦА. НАГЛОТО И НАДМЕННО ДЪРЖАНИЕ ПО ТЕЛЕФОНА НЯМА ДА ГО КОМЕНТИРАМ. ВНИМАНИЕ КОЛЕГИ. СЛЕДВАЩИТЕ С КОИТО ТОЗИ ЩЕ СЕ ИЗГАВРИ МОЖЕ И ДА СТЕ ВИЕ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...айдеее - падна едно "участие" и стана "Национален проблем"...

...то и на Anthrax в София и на Scorpions в Ст.Загора им паднаха концертите в последния момент...

 

...за "подземната" БГ сцена - кво да коментираме?

...нормално е Банда и Клуб да не се разберат...

...нормално е устна уговорка да остане Непотвърдена...

...нормално е да се сърдите като Малки деца, че и да се псувате един друг,пък и някой тупаник да си размените...

...щото сме Българи тук и сега в България...

 

...Ненормално щеше да е Клуба да е Супер , да дава Голям хонорар на Бандите,да им поема пътни,храна и хотел.

...Ненормално щеше да бъде, да бяха разпродадени ,предварително, няколкостотин билета по 20лв и няколко стотици фенове да бяха останали на улицата разочаровани...

 

 

...добре е да не стават такива неща - но това са само пожелания...

...БГ реалността е гадна ...кофти...

...колко БГ банди се разпаднаха заради тази реалност,колко БГ Музиканти изоставиха музиката...и колко подобни Клубчета фалираха и затвориха...

...така е в БГ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...и все пак аз си мисля че трябва да има нещо като коректност и справедливо отношение...ние съвсем не сме умряли за това участие...имаме достатъчен на брой ангажименти извън граница за 2009 така че реално бихмем могли да не свирим изобщо на територията на Република България...в такива моменти изобщо се чудя защо го правим...аз лично не съм видял тук почти никаква подкрепа нито от фенове...нито от колеги музиканти...нито от промотъри...с малки изключения разбира се...за сметка на това редица субекти се надпреварват да се подиграват с нас...проблема е че докато на никой не му пука ще се подиграват с ВСИЧКИ...а че единствения път за реализация на една българска екстремна банда е извън пределите на родината за мен няма никакво съмнение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно пропадналите концерти - http://www.mp3.bg/news/2161.html За това че сме били против екстремните концерти -

http://metalbest.net/news.666?news_story=5505

 

Наглото даржание си го заслужихте след като заявихте че всички групи които са свирели в КДК са тъпи хлапаци.

Факта че ни заплашвахте с анти-реклама по медиите показва че не групите, а вие сте тъпите хлапаци.

Кой се прави на “ощипана компанъонка“ не знаем, пък и не ни интересува вашата професия.

 

 

От "Умрялата лисица"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...абсолютна и нагла лъжа е твърдението че някога съм казвал че групите свирили в КДК са тъпаци...никога не бих си и помислил подобно нещо...но лъжите са маниер на работа за господин Андон Едикой си...по неволя управител на клуб КДК Хасково...а аз мисля че е съвсем естествено когато някой постъпи по подобен отвратителен начин с теб да споделиш ФАКТИТЕ...повтарям само и единствено ФАКТИТЕ ...такива каквито са...и да им се даде медиен отзвук...някак си идва естествено...а въпросното турне на Онслот не само бе проведено две седмици по-късно но самите Онслот както и присъствалите на концерта в София фенове останаха с отлични впечатления от организацията на The Other Side...това е нещо което може лесно да бъде проверено...не мисля че има група работила с The Other Side освен една единствена която да е останала с лоши впечтления от организацията от тяхна страна...

 

ПС: и все пак може ли да бъде отговорено на някой КОНКРЕТНИ въпроси:

 

1.защо концерта бе отменен ден по рано?

2.защо ни размотавахте до 19 часа вечерта?

3.защо излъгахте за плакатите?

 

EDIT:а и аналогията с Онслот е безсмислена поради факта че турнето бе отложено по вина на турмениджъра на цялото турне а не на The Other Side явяващи се локален промотър. Загубите от отлагането поети от The Other Side имат четирицифрено изражение.

Редактирано от preIbanez
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.