Jump to content
Българският форум за музиканти

КДК Хасково - рок клуб


vhcs

Recommended Posts

  • Отговори 90
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

01.12.2007-VOICE OF HELL

08.12.2007-UNPLUGGED NIGHT

15.12..2007-PLASTIC BO

22.12.2007-CROSSFIRE

27.12.2007-GABANA

Редактирано от KDK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

запазените дати са горе описаните + 12 януари 2008,попринцип ако се интересуваш за дата за декември,пиши или ми се обати нател.0878/665546-Андон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Искам и аз да вмъкна едно голямо БЛАГОДАРЯ на всички Пенсионери от групата към пичовете от КДК за перфектния звук и помощта която ни оказаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега КДК с какво оборудване разполага. Преди, когато свирихме(някъде март 2007 мисля че беше) нямах нищо налице. Интересно е да се знае какво се иска от музикантите, които имат желание да свирят там , като апаратура.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Искам да споделя моето мнение за въпросния клуб!!!

Сносхти с моета банда свирихме там и чесно казано в по-скапано място до сега не бях свирил!!

Първо тотална незаинтерестованосто т страна на "Шефа" - Пърпъла, към групата, добре че беше Боян от Енгърпоит че онзи дори не знаеше как да навърже тонколоните във собствения си клуб!! Слдеващото..звук...не мога да каже че беше отвратителен, но не на ниво, може би аз така го чувах, защото както може би сте чули , там нямо монитори и абсолиутно нищо не се чува на сцената! Да не говорим че на самата сцена е по-тъмно от на дядо ми в мазетно - никакво осветление! Имаше моменти в които не можех да придобия представа дори къде на грифа си се намирам. Вероятно съм слаб басист щом не мога да свиря без да виждам, ама до сега не ми се е налагало...и накрая ествено ида момента за плащането и парите за нас са 55 лв. Интересно...при 2 лв. вход(които идва уж за нас) ни дават 55 лв....Вероятно са дошли 27 човека и половина..аз така си го обеснявам..макар и на мен да ми се сториха малко повече...това са моите впечатления..съмнява ме че бих се върнал пак там да свиря....СПЕЦИАЛНИ БЛАГОДАРНОСТИ на Боян от Енгърпойнт, защото тои се грижеше за всичко свързано с нас(това което Пърпъла не направи) помогна ни със звука и направи всичко ние да се чустваме добре ;)

Благодраности също и на пичовете които доидоха да ни слушат и ни подкрепиха!! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ам така е - случва се...

...то да знаеш с Големите Чалга Старс в кви кръчми съм бил :cheers2:

...ама така е в Провинцията ...

...в София,Пловдив,Варна,Бургас (+още 2-3 града) - е малко по-различно...

...ама като знам ква е "клиентелата" на КДК Хасково - би трябвало да се радваш и на малкото,което има там...

...и най-лесното е където не ти харесва - да не свириш :yes:

...аз по тази логика вече си свиря само у нас :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено! Много ясно че няма да отида повече да свиря там! Просто споделям мнение с колегита да знаят какво ги очаква и изразявам личния си гняв към простащината и непрофесионализма на българина..... :cheers2::slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.