Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Много е удобно, като цяло. Бе има и алтернативни производители, но и там вероятно е пълно с други удобства :)

Търсачката по принцип работи, но вървеше някакво индексиране (което беше написано над резултатите от търсенето). Иначе е ясно, че при конверсията има някакви счупвания, но като цяло добре е.

Само въпросите да ги направим дискусии, а? :) Малко ще е по-неудобно, но смятам, че ще се справим.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До края на седмицата ако не съм направил всичко на дискусии - подсетете ме пак :)

Иначе при алтернативните произодители ще има други удобства, които са само за мен. И те ще са толкова удобни, че едва ли ще видите нещо като резултат :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
2 hours ago, Baby Thomas said:

П.П. Има и едно невероятно "удобство", дето като маркираш с плъха текст и под него излиза кутийка за цитиране. Дето ми пречи да си чета долния ред, аз така с маркиране си отбелязвам докъде съм стигнал.

Ааа, моля, моля!!! Това нещо е супер яко! Винаги ми е липсвала точно тази опция. Точно по тоя начин сега ти и отговарям. Да си се научил навремето да четеш, без да трябва с мишката да си маркираш :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не мога да и хвана цаката на тази търсачка, още не изкарвам резултати. Спасявам се като пиша в Google site:forum.muzikant.org "каквото_искам_да_намеря".

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте някакво примерно търсене, което не изважда желаните резултати. Някой да напише тук какво търси и какво очаква да излезе.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Примерно по ключова дума "майстор" изкарва 1 резултат (с "майсторите" даже 0).

Гугелът връща амнайсе резултата за същото и показва темата, която се опитвах да намеря с тоя сърч (конкретно с мн.ч. е 3-ти резултат).

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 8/14/2018 at 9:24 PM, musicman said:

@yamaha Пробвай сега и кажи как е.

err.jpg.b45544cc8ff8efa89afdd1934a5cab03.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, ще продължа с разследването.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсачката си казва -> "The search index is currently processing. Current results may not be complete." 

Интересно колко още време му трябва, за да свърши и да не е забил процеса нещо

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@musicman, не си губи времето - на мен лично не ми е необходимо и го съобщих по-скоро като инфо за някакъв евентуален проблем след ъпдейта, който може да касае и други, а ако реша да продавам нещо там - винаги мога да си отворя акаунт с друго име...ако разбира се не ми даде тоя път друга грешка.:D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оправих това с дискусиите, вече не би трябвало да има въпроси. Ако съм пропуснал някой форум - казвайте.

• Like 1
  • Thanks 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един казус. Задавам в предпочитанията, че искам да виждам нови мнения от последното ми влизане, но то винаги ме връща в нови мнения през последните 7 дена. Каквото и да правя, новата настройка не може да бъде запаметена.

Ето какво изписва:

Sorry, there is a problem

The page you are trying to access is not available for your account.

Error code: 2C280/9

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля. че индексирането приключи. Би трябвало и форматирането на постовете да е оправено. Моля казвайте ако видите нещо.

• Thanks 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.