Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Преди 23 часа, musicman написа:

Сега се казва "Непрочетено съдържание". Намира се найпгоре под търсачката.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оправих и потока в непрочетеното съдържание, вече се показват само ВИП обявите от базара.

• Like 2
  • Thanks 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като влезна в някоя от големите теми ме праща винаги на първата страница не както преди да ми показва новите коментари.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Ще го погледна и това.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Мисля, че го оправих и това. Казвайте ако не работи още.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах го и пак си е така.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен отива на последния непрочетен коментар...

Някой друг да тества и да каже.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК е. Isay, не си се логнал вероятно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен отива на непрочетените, но ми дава последните коментари по една тема подредени един под друг - в случая 4 бр., все едно са 4 отделни теми. Преди само темата, в която има непрочетен коментар се виждаше, независимо колко броя са непрочетените. Въпрос на настройка, или така е направено?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влизам през телефона (ако има значение). Нали пиша как да не съм се логнал. Цъкам на "Забавна простотия" праща ме на първа страница, прелиствам на втора на трета, цъкам на "Ъпдейт" праща ме на първа прелиствам на втора и като отида пак на "Забавна простотия" отново съм на първа страница. Да няма някаква настройка в профила ми?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В заглавието на секция „Духови инструменти“ има една точка накрая - може и от преди да е останала.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Оправих го.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой открил ли е начин, по който междуредовото разстояние на подписа ми да е по-малко за нормален текст? Не желая да тормозя потребителите да скролват под поста ми повече от нужното. Засега съм открил частично решение, като си сложа новите редове в булети.  

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- При редактиране, независимо, че изрично премахвам отметката да покаже, че е редактирано мнението, пак го показва

- На предната версия имаше начин да се вижда plain text с форумен тип тагове. В момента виждам само "source" бутон, който показва HTML и това е особено тегаво за редакция.

• Sad 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При отваряне на "Непрочетено съдържание" се отварят всички публикации по темите, преди се появяваха само темите. 

Сега досадо скролвам докато минат коментарите за домашен усилвател и любители на кафето, докато стигна до нещо друго.

• Sad 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.