Jump to content
Българският форум за музиканти

ZebilVarusKavaldzhiev

Имам нужда от съвет относно синтезатор

Recommended Posts

За мен FP30 е разумният избор, защото има хубава клавиатура, повече от приемливи звуци и се намира за под 1000лв. В тоя ценови клас почти нищо не може да му се опре, може би само Kawai ES110, всяко от двете си има плюсове и минуси. Ако в един момент човекът се запали, винаги може да ползва софтуер вместо вградените звуци. Аз правя същото, ползвам си моя Kawai ES7 само като MIDI контролер, заедно с един софтуер Garritan CFX. Според моето лично мнение, няма дигитално пиано, чиито вградени звуци да се доближават дори леко до реализма и качеството, което постигам с този софтуер. Ако сте следили форума за изработки и ремонти, там съм направил една тема за мой DIY проект, в който ползвам истинска механика от роял, която си купих скоро, и на която слагам оптични сензори и микроконтролери, за да си направя MIDI-контролер, който ще ползва с този същия софтуер, за да имам абсолютна автентичност :)

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.