Към съдържанието

Снимка

Uranium records present Born of fire - Uran242 / Роден от огън - Уран242

Уран - Конкурент анкетка

• Please log in to reply
1 отговор на тази тема

Анкета: Uranium records present Born of fire - Uran242 / Роден от огън - Уран242

Това е публична анкета. Другите потребители ще могат да видят за какво сте гласували

Кое парче, ви харесва повече

Не можете да видите резултатите от анкетата ако не сте гласували. Моля влезте с потребителското си име и гласувайте за да видите резултатите.
Глас Гостите не могат да гласуват

#1 TONY

TONY

Metal Messiah

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 8588 Мнения:
  • Инструмент:китара, бас

Публикувано 01 юли 2018 - 10:57

Добре, че имаше повод, участие в КоНкУрс, та се хванахме и записхаме парчето, което ще Ви представя. Пък и предният ни запис бе октомври 2016-та.

Тогава имахме други хора за ритъм секция, Сашо на барабаните и Явор на баса, за което сме им много благодарни. Освен конкурса , идеята беше да видим, как стоим сега, като група на нещо, като студиен запис.

Барабаниста ни Пепи, записа барабаните си Президент студио -София, специални благодарности за Бисер!  :drummer:

След това тракнахме китарите и вокалите в репетеционната си.

Баса и смесването - в къщи, днеска пуснах и мастеринг. И това е резултата - 

Listen on Soundcloud.com

текста и музиката са мои, вокалите са на Тефата, тук-таме се обажда и Евто.

Евто освен едната ритъм китара, записа и бас партията (измислена общо взето от мен),

което спаси записа, защото и аз и концертният ни басист Слав, не сме още готови за запис на бас, който да звучи както си трябва. Соло китарата, можеше и малко по добре, ама за следващите записи, ще сме с повече време.

Навремето, като почнах този нов Уран, насочен към авторска музика, четях едни писания от Том Хесс, китариста на Рапсоди. Той беше казал, да си поставим 3 цели, които да гоним.

Та, тогава си поставих първа цел, да гоним ниво Конкурент. ( според мен няма лошо, някои може да го приемат много лошо, поне предният път и запис, леле мале, що се изписа)

Сложил съм анкетка, за да видя къде сме. 

Казвам, че Родени за рок, ме кефи, като записа му , вкл и още три други записа (2 на Конкурент и 2 западни), ги ползвахме за референция.

Може и да сме далече, но не е лошо да има цел. А и темите на двете парчета леко съвпадат, което е случайно.

Човек не открива музиката, а открива себе си в музиката. А.Вайсенберг
РОДЕНИЯТ ДА ПЪЛЗИ, НЯМА КАК ДА ПОЛЕТИ!!!
IRON MAIDEN ,METALLICA,Judas Priest, Manowar, Deep purple,Mercyfull Fate,King Diamond, Whitesnake,Tarja, Kamelot, Angra ,Slayer,Satch,YJM,Tony MacAlpine,GaryMoore,Thin Lizzy,Ac/Dc,Rainbow, Cacophony,EVH,Aerosmith,Extreme,Scorpions,SymphonyX,Annihilator
However, a lot of the results are based purely on the amount of effort and work and commitment and dedication that you make as a musician. Rob Halford

#2 TONY

TONY

Metal Messiah

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 8588 Мнения:
  • Инструмент:китара, бас

Публикувано 01 юли 2018 - 11:04

Ето предният ни запис, в предният състав , песента Шепа Дъжд

е това е домашната демо версия , само аз и Тефата,

от преди 2 години

Listen on Soundcloud.com

Може да се види, как се развиваме, приемам всякакви коментари, вкл и критични.

Човек не открива музиката, а открива себе си в музиката. А.Вайсенберг
РОДЕНИЯТ ДА ПЪЛЗИ, НЯМА КАК ДА ПОЛЕТИ!!!
IRON MAIDEN ,METALLICA,Judas Priest, Manowar, Deep purple,Mercyfull Fate,King Diamond, Whitesnake,Tarja, Kamelot, Angra ,Slayer,Satch,YJM,Tony MacAlpine,GaryMoore,Thin Lizzy,Ac/Dc,Rainbow, Cacophony,EVH,Aerosmith,Extreme,Scorpions,SymphonyX,Annihilator
However, a lot of the results are based purely on the amount of effort and work and commitment and dedication that you make as a musician. Rob Halford

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни