Jump to content
Българският форум за музиканти

Sign in to follow this  
savov

Търси се акустично музикално дуо за работа в Созопол

Recommended Posts

Попаднах на обявата и реших да споделя, ако някой търси...

КОНТАКТ в обявата:

milton.stoyanov@gmail.com

обл.Бургас, гр. Созопол, Нов град

• Like 2

Благодаря, че споделяш :)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By BobbyNBN
      Здравейте! 
      Аз съм Божидар Николов или Божко.. На седемнадесет години съм и се занимавам със музика от една година. Търся момчета или момичета, които искат да пеят... Искам да се съберем група от София и да забавляваме хората със нашите творчества. Може да се свържете със мен за повече информация. Аз съм доста пуполярен във социалните мрежи заради текстовете, които и пиша и песните, които създавам. Успех на всички. 
    • By In Amore Voci
      Специален поздрав за всички! 🙃
    • By savov
      Информация от интернет:
      КОПИРАНО
      Club 1857 oбявява КАСТИНГ за певци и музиканти
      Имате талант и искате изява на музикалната сцена? 🎤🎼
      Club 1857 формира собствен HOUSE BAND.
      Създаваме група на клуба, която ще има редовни изяви на нашата сцена в разнообразни стилове музика - rock, pop, blues, jazz, funk, disco и други. 
      Търсят се амбициозни и старателни музиканти и певци, които искат развитие и могат да поемат постоянен и дългосрочен ангажимент, назначени на трудов договор.
      Явете се на прослушване!
      Кастингът ще се проведе в три етапа – първоначално интервю, прослушване и изпълнение пред публика.
      Подробна информация ще получите на първата среща с нас.
      Дата: 09.02.2020 год. - неделя
      Час: 16:00 ч.
      Място: Сцена 1857, ул. Сан Стефано 22
      Info: 0899 705 031 ; email: office@club1857.com
    • By No.14
      Здравейте,
      може би трябва да започна с това, че на една почтена възраст  (чак ме е срам да я уточня ), най -накрая имах възможността да реализирам мечтата си да уча пиано. Преди около година си купих Yamaha YDP143, тъй като това ми позволяваше бюджетът тогава, а и живея в апартамент, т.е. опцията със слушалки ми е почти задължителна. От шест месеца ходя на уроци веднъж седмично, като те са по детската руска школа "Фортепианная игра", Първи учител по пиано, оп.599 на Черни, а за разсвирване - упражнения на Ханон за начинаещи. До момента, извън това, съм успяла да науча "На Елиза" (любимата на всеки пишман-пианист ), първата част на Соната No.14 на Бетовен (с ясното съзнанание, че тя ще е и последната) и няколко мелодийки с tutorial (знам, че е грешно и обещавам да не го правя повече  ) - River flows in you - Yiruma, Marriage d`amour на Paul de Senneville.
      Имам и акустично пиано Ноктюрно, което акордирам редовно, но първо е много старо, второ - не е било поддържано над десет години, понеже го бях преотстъпила на друг човек, и трето - не мога да го ползвам повече от веднъж-два пъти в месеца, тъй като е в друг град.
      Та, сравнявайки двете пиана, всички плюсове са в полза на дигиталното, с едно малко изключение... Установих, че като клавиатура много повече ми допада тази на акустичното и самото звукоизвличане ми се получава много по-добре на нея.
      И тук идва въпросът ми: има ли смисъл според вас да заменям Yamaha-та с по-висок клас, при положение, че не се занимавам професионално и никога няма да стигна до някакви виртуозни висоти?
      От друга страна прекарвам на него всяка свободна минута (поне 2 часа всеки работен ден, а през почивните - 4-6, че и повече понякога).
      Ако все пак реша да купя ново, какво бихте препоръчали предвид горната информация?
      Благодаря предарително на всички и желая успешен ден!

• By savov
      Още една обява за работа за музикант:

"Търся музикант с модерен репертоар, трубадур с акустична китара, заплащане на вечер, осигурена храна в заведението".
      (Заплащане: 70 лв на вечер)

Контакт от обявата:
      grgdimitrov@abv.bg
      0888 637 112

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.