Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Според вас малка пукнатина в леглото на тялото при свързването с грифа ще имам ли проблем след време?

https://static.livechatinc.com/4679741/PAUXX9TVHB/d52b5c8f9dd54be2355cc9793b739829/20180626_100443.jpg

https://static.livechatinc.com/4679741/PAUXX9TVHB/014d06ca11dd16cc00cdbe6e9cc195c1/20180626_100420.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах Стратокастър 75г  с такава и си свиреше екстра,това е често срещано при такава сглобка.

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имах японски мустанг 1999г, цяло тяло му е било на 6 части, пре-лепено няколко пъти. Свири без забележка.

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е "проблем" който не трябва да те притеснява. Обикновено се пука боята/лака, но даже и да е дървото, в което се съмнявам, няма драма...

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моят страт има такава. Мисля, че е само в боята, често срещано е, както споменаха другите досега, няма повод за паника.

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах подобни притеснения и аз за моята (Ibanez js1000). Далечната 2006 година така си пристигна, с "пукнатината" на лака. От 100 места вече, както и директно от фабриката ми казаха , че не е проблем и реално нямам никакви проблеми. Гадно е  да го видиш на новата си китара, но като цяло , кой гледа джоба на грифа докато свири ... хаха...

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите.Следователно очаквам новата ми китара Ibanez AZ 2204.Китарата беше намалена с 300£ от стандартната цена заради този незначителен ефект,но все пак исках да чуя повече мнения за пукнатината.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.