Jump to content
Българският форум за музиканти

lightsome

Търся помощ за ремонт на китара - Счупен ключ гр. Пловдив

Recommended Posts

Здравейте на всички във форума!

Спешно търся някой да помогне по моя въпрос, вчера докато затягах една от струните на акустичната си китара единия ключ се разкачи буквално , не мога да го завия и оправя ръчно ...
Много ми е спешно да стане преди края на месеца, търся някой който може да го постави или да се сложи нов евентуално?
Помогнете с някой контакт или препоръка за град Пловдив моля ви!

В Пловдив , Диката, Вълчинов и май има още един. Питай Атанас Шишков той е в Пловдив и може да даде контакти

088 954 4971 Диката

089 881 2599 Иван Вълчинов

• Like 1

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• By Member99
      Здравейте,
      Бихте ли могли да ми препоръчате добър "майсто" в ремонта на грамофони за град София?
      Преди няколко дни си купих грамофон Telefunken w248 HiFi и автоматичното му преместване на рамото не работи. Просто леко тръгва да захожда към плочата при стартиране и после спира. Същото е и при връщане за изключване. В единственото клипче, което намерих, в ютуб, за този модел грамофон, всичко се случваше напълно автоматично.
      Трябва да споделя, че съм абсолютно нов в темата с грамофони, усилватели и т.н. и това ще ми е първи грамофон. Когато ми демонстрираха машината всично си изглеждаше наред, свиреше доста добре и това не ми направи впечатление, а като се изключи един дефект по капака, тя изглежда като нова.
      Ще съм благодарен за мнения!
    • By Vasil Belezhkov
      "Криво чирпанско хоро" е написано в памет на кларинетиста (изпълнител и преподавател) акад. Петко Радев броени дни след кончината му в края на септември 2017 г. Първоначалният вид на пиесата е за духов оркестър, но и този вариант е направен почти паралелно с него.
    • By sabracadabra
      Ние сме трима и търсим четвъртия, който има 2-3 часа седмично да посвирим някои от най-яките парчета на METALLICA. ЛС или 0898 82 92 01
    • By Reggy23
      Здравейте!

Казвам се Тервел, барабанист съм и искам да се присъедния към група в град Пловдив. Ориентиръл съм се към рок и метъл, по-конкретно (Металика, Гънс, А7Х,АЦ/ДЦ, Бон Джоуви и много други) Рок и метъл от много естества. Ако някой се интересува може да ми пише по фб или тук на самият пост.
      https://www.facebook.com/tervel.milenov

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.