Jump to content
Българският форум за музиканти

Уроци по пеене


midget

Recommended Posts

Много искам да се науча да пея,но досега само съм говорила по телефона с ръководители на вокални групи и ми казват,че вече е късно.(аз съм на 15)Не искам да се отказвам,само защото някой така казва,решила съм ,че наистина желая да пея.Ще се радвам , ако ми препоръчате някой ,към когото да се обърна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много искам да се науча да пея,но досега само съм говорила по телефона с ръководители на вокални групи и ми казват,че вече е късно.(аз съм на 15)Не искам да се отказвам,само защото някой така казва,решила съм ,че наистина желая да пея.Ще се радвам , ако ми препоръчате някой ,към когото да се обърна.

Казали са ти че си голяма??? За пеене?

Тия са много зле B)

 

Аз не мога много много да ти помогна, но ако наш'та Снежанка има време... (как я натопих само :green: )

 

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЛоЛ, доколкото знам оперното пеене се започва след 20-тата годишнина, за да се избегне мутацията на гласа. 15... На 15 предполагам, че е късно за детски изпълнения и рано за сериозно пеене :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага пиши едно PM на Snowwhite. Тя наистина ги разбира нещата, знае как да отпуска и мотивира хората, които ходят при нея B) и не взима толкова скъпо, колкото разните там надути лелки и чичковци, които си мислят, че след като са завършили Консерваторията са богове.

 

Ако искаш да пееш в групи, да започнеш уроци по пеене/солфеж на 15 години е повече от прекрасна възраст - аз съвсем наскоро започнах, а съм на 18 вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом си решила хващай се в ръце!!!

Щом ти се пее давай - с теб сме.

Хич не ти е късно.

Добре е да се видиш с някой педагок, който наистина разбира щото в тая възраст е деликатна работата.Моят съвет е да почнеш да се занимаваш сериозно с теория(дори и да ти се стори скучно това ама тва е от огромно значение) и по малко с вокална постановка.

Задължително трябва да те чуе опитен човек и да те насочи.

 

Ако трябва помощ свиркай B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не познавам Снежанка и не мога да коментирам, но мога да ти препоръчам моята учителка по пеене! Ама НАИСТИНА я препоръчвам, ако нямаш уговорка още със Снежанка, пиши ми едно ПМ или в ICQ 234084904, за да ти обясня с подбробности. Но ако си решила сериозно (пък и не чак толкова) няма да останеш разочарована.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не познавам Снежанка и не мога да коментирам, но мога да ти препоръчам моята учителка по пеене! Ама НАИСТИНА я препоръчвам, ако нямаш уговорка още със Снежанка, пиши ми едно ПМ или в ICQ 234084904, за да ти обясня с подбробности. Но ако си решила сериозно (пък и не чак толкова) няма да останеш разочарована.

коя е твоята учителка по пеене, ако не е тайна де!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е тайна. Миглена Ценова се казва. Ама не ме разпитвай повече тука, ако искаш на ЛС мога да ти кажа повече. Ше земе да ми се разсърди, ако разбере че и правя реклама тука, щото и сега едвам смогва на учениците дето са при нея...

Редактирано от Mandalay
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.