Jump to content
Българският форум за музиканти

tishus

На басист в София доста му се свири

Recommended Posts

Здравейте, 
в последно време съм позанемарил свиренето, но от над десет години поддържам любовта към инструмента и музиката въобще. 
В София живея от известно време и нямам много музикални контакти тук, затова реших да пробвам във форума:
Бих се радвал да свиря с хора, които харесват и се вдъхновяват от групa като Queens of the stone age например? Трудно е да обясни човек в няколко изречения какво би свирил, затова ще изброя какво ме е вдъхновявало през времето, хронологично :D : започнах с дежурните Металика, Нирвана, после имах дълъг период, в който много слушах и свирех в различни банди пънк и хардкор. Междувременно се запалих по ска и доста доста по RHCP (разбирай Флий и Фрушанте в частност:D). После имаше известен период от време, в който не свирих почти и се запознавах с електронната музика, хип-хоп, джаз. Fast forward към последните 2-3 години. Малко по малко се зарибих по всякакви stoner, psychodelic, space rock неща и съответно почнах да се връщам към по-активното свирене. Слушам и доста фънк, Пинк Флойд, ако щеш и първите 2-3 албума на ФСБ, Primus, Vulfpeck :D 
С две думи - склонен съм на разнообразие в музикално отношение. Нямам претенции за техническото ниво на евентуалните съучастници, самият аз не мога да се похваля с моментно добро ниво, но мога да предложа отдаденост и отговорност. Май предпочитам състав с една китара, но е ок и с две или пък някакъв вид synth, стига да знаем какво правим. Със сигурност не ми се свирят кавъри, но за загрявка нямам против. На 29 съм, ако е важно.

Ако все още има хора стигнали до този ред - 0883350305 ми е телефонът. Моля, звънете след 12, понеже работя до късно. 
Благодаря!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако размислиш за кавърите, пиши на drum_player@abv.bg

Поздрави.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти! Ние сме група, която има за цел да пише авторска музика, но свирим И кавъри. Вече имаме една готова песен и работим по няколко други. Имаш ли интерес да съчетаеш двете, ако свириш с нас?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.