Към съдържанието

Снимка

На басист в София доста му се свири

• Please log in to reply
2 отговора на тази тема

#1 tishus

tishus

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 1 Мнения:

Публикувано 01 юни 2018 - 14:41

Здравейте, 
в последно време съм позанемарил свиренето, но от над десет години поддържам любовта към инструмента и музиката въобще. 
В София живея от известно време и нямам много музикални контакти тук, затова реших да пробвам във форума:
Бих се радвал да свиря с хора, които харесват и се вдъхновяват от групa като Queens of the stone age например? Трудно е да обясни човек в няколко изречения какво би свирил, затова ще изброя какво ме е вдъхновявало през времето, хронологично :D : започнах с дежурните Металика, Нирвана, после имах дълъг период, в който много слушах и свирех в различни банди пънк и хардкор. Междувременно се запалих по ска и доста доста по RHCP (разбирай Флий и Фрушанте в частност:D). После имаше известен период от време, в който не свирих почти и се запознавах с електронната музика, хип-хоп, джаз. Fast forward към последните 2-3 години. Малко по малко се зарибих по всякакви stoner, psychodelic, space rock неща и съответно почнах да се връщам към по-активното свирене. Слушам и доста фънк, Пинк Флойд, ако щеш и първите 2-3 албума на ФСБ, Primus, Vulfpeck :D 
С две думи - склонен съм на разнообразие в музикално отношение. Нямам претенции за техническото ниво на евентуалните съучастници, самият аз не мога да се похваля с моментно добро ниво, но мога да предложа отдаденост и отговорност. Май предпочитам състав с една китара, но е ок и с две или пък някакъв вид synth, стига да знаем какво правим. Със сигурност не ми се свирят кавъри, но за загрявка нямам против. На 29 съм, ако е важно.

Ако все още има хора стигнали до този ред - 0883350305 ми е телефонът. Моля, звънете след 12, понеже работя до късно. 
Благодаря!

#2 drumplayer

drumplayer

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 13 Мнения:

Публикувано 04 юни 2018 - 23:45

Колега, ако размислиш за кавърите, пиши на drum_player@abv.bg

Поздрави.

#3 Crowsong

Crowsong

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 5 Мнения:
  • Инструмент:Китара, вокал

Публикувано 10 юли 2018 - 14:05

Здрасти! Ние сме група, която има за цел да пише авторска музика, но свирим И кавъри. Вече имаме една готова песен и работим по няколко други. Имаш ли интерес да съчетаеш двете, ако свириш с нас?

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни