Jump to content
Българският форум за музиканти

prasoche

Барабанист търси група за София

Recommended Posts

Здравейте!От известно време си търся група в която да се включа на ударните инструменти.Стиловата насоченост е предимно към лека модерна или с винтич звучене качествена музика.Разбира се не бих се ограничил в стила стига да ми допадне и да мога да съм полезен.Най-общо казано Рок с различните му разновидности-от Поп до някои модерни разновидности на Джаз,Фънк,Блус и тн.Не търся тресня и ревня!Не търся също кавър групи или новосъздаващи се такива,просто нямам нужното време за губене.Разбира се аз не съм зведа и не търся звездни групи с тъпи кастинги-въпреки че съм достатъчно сериозен,все пак свиря за удовоствие и не търся кариера с болни амбиции!Разполагам с лична репетиционна в която може да се свири по всяко време.Поздрави на всички!Пишете ми на ЛС или тел.0897484333-Васко.Вижте линка

https://www.facebook.com/groups/449709591751407/permalink/1315542415168116/

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти брат, от доста време и аз търся такава група но уви тук НЯМА! Басист съм с доста опит и ми харесват посочените от теб стилове. Пожелавам ти много търпение и успех :)

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм китарист и търся точно такава група. Така като гледам ставаме 3ма, което си е повече от половин група :) Поздрави.

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм китарист и търся точно такава група. Така като гледам ставаме 3ма, което си е повече от половин група :) Поздрави.

Бихте ли звъннали 0878303709

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.