Jump to content
Българският форум за музиканти

RaverWild

Анкета за стрийминг услугите 2018

Recommended Posts

Добре де, в Българския Нетфликс има ли новите хитовите сериали дето Нетфликс си ги прави? Примерно Stranger Things, Altered Carbon, Lost in Space? Щото аз сега затова основно гледам Нетфликса. Вервам няма същество негледало Stranger Things, но горещо препоръчвам останалите два. И също документалния The Toys that made us - пак на Нетфликс притежание. Сега идат сезон 2 на играчките и на изгубените в космоса та чакам.

Междудругото ограничена далавера от Гугъл е, че ако имаш абонамент за Плей Мюзик, получаваш автоматично и абонамент за Youtube Red, но простотията е че това е пуснато само в няколко страни. Сега четох статия че тая година искали да го пускат в още страни, надявам се да ме огрее, че тия сега пускат сериала Cobra Kai и искам да го гледам с хубаво качество (сериала следва събитията от филма от 80те години Karate Kid)

Редактирано от RaverWild

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stranger Things първи сезон беше готин, но втори сезон се пробвах два пъти да го почвам и ми дотъпяваше още в средата на първи епизод. То бива културни препратки към 80-арската култура, ама то само с това не става.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stranger Things първи сезон беше готин, но втори сезон се пробвах два пъти да го почвам и ми дотъпяваше още в средата на първи епизод. То бива културни препратки към 80-арската култура, ама то само с това не става.

Пак казвам, гледай Altered Carbon. Книгата не съм чел, филма има копи-пейст от Bladerunner, но резултата е супер. Яко гилзи, леко крими, трилър и темата "кой му се живее вечно". И Lost in Space гледай яко е.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.