Jump to content
Българският форум за музиканти

• ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• От the_gorer
      Здравейте другарчета, представям най-новото заглавие от проект Маясъл. Екстремен метъл с елементи на транс и техно. Текстът на песента може да се прочете в описанието под видеото в Ютюб.
      Приятно слушане!

• От GPG
      Китарист, барабанист и басист търсят още един китарист и/или вокал. Имаме собствена, оборудвана репетиционна. Искаме да работим само върху авторски материал.  Търсим сериозни, пълнолетни хора. За контакти: 0887678227.
    • От Пламен Миланов
      На път съм да завърша един много дълъг и мъчителен период на избор на лампов китарен усилвател (който ще ми е първи такъв). По принцип съм се спрял на няколко модела и съм си изкарал някакви изводи, но ще ми е от голяма помощ ако хора, които имат опит с нисък клас лампови усилватели дадат някое друго мнение. Моделите в този ценови диапазон на които съм обърнал по-голямо внимание са : Vox AC10c1, Vox AC15c1, Laney Cub12r, Fender Blues Jr III, Orange Tiny Terror 15W head,  Marshall Origin 20 combo,  Marshall Class 5 (head / combo). Усилватели които съм отписал поради някакви си мои съображения са: Marshall DSL сериите и Fender Bassbreaker 15.
      Ако има собственици на изброените ампове, моля да споделят мнение ,дори на тези които съм отписал. Ако си променя мнението за тях е добре дошло!
      В момента най-много клоня към Vox AC15c1, Vox AC10c1 и Blues Jr III .. в този ред

• От MISS_SUNSHINE
      Здравейте! С голяма доза вълнение споделям с вас нашето ново видео - Bendida - The Farthest Shore! :metalist:
      https://youtu.be/HypCxA_s9no

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.