Jump to content
Българският форум за музиканти

Sign in to follow this  
Myself_vr

ТЪРСИМ КИТАРИСТ ЗА ПРЕМИЕРА НА АЛБУМ

Recommended Posts

Здрваейте! Казвам се Илиян. Свиря на китара и пиша авторска музика. Стилът ми е рок прогресив съчетан с други - класически рок, хард рок, метъл, алтърнатив, джаз, блус и всичко, което звучи добре. Сглобих първия си албум с 12 парчета и съм събрал хора, с които да го изпълним заедно на премиерата му.
Този проект е само началото, защото няма да спрем работа, когато изпълним парчетата от албума. Ще продължим сериозно с авторска музика и ще целим постоянни изяви.
В момента сме китара, бас, барабани и синтезатор. Парчетата за премиерата са инструментали.
Част от тях можете да чуете в SoundCloud ТУК

Контакти:
Facebook: https://www.facebook.com/FrankieStoychev
Email: iliyanstoychev91@gmail.com
телефон: 0885 995 422

ОБЛОЖКА НА АЛБУМА
2na4nph.png

• Like 1

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By TONY
      Една тема за малкото заинтересовани, да обменяме музикални предпочитания и вкусове, с най-добрите албуми на месеца.
      Ето, моите  предложения за Януари -
      А. Мелоди - Хард рок 
      1. Michael Schenker Group - Immortal  , това е съчетание от хард и хеви, нарочно го слагам към хард рока, за да не се елиминира с новият Аксепт. Албум на месеца!
      (две от песните, особено ми влезнаха под кожата, естествено слаба няма)
      2. W.E.T. - Retransmission, мелоди скандинавски хард рок, Джеф Сото е вокал и двама китаристи, шведи. 

Б. Всякакъв метъл (без екстремен)
      1. Accept - Too Mean to Die - супер албум, класически метъл! Албум на месеца!
      2. SOEN - Imperial , прогресив, чуйте го
      3. Therion - Leviathan , не се нуждаят от реклама
      4. Crystal Viper - The Cult, тези са от новата вълна на хеви метъла. много ми харесаха
      5. Fireforce - Rage Of War . Много добър траш от Белгия. Водят ги пауър метъл, не са като Сабатон, но тематично песните са за война.

В. Ектремен метъл
      1. YOTH IRIA - As The Flame Withers - тези гърци направо разбиват. Имат много мелодични моменти, имат и много здрави моменти, водят ги демоничен блек.
      Няма значение, албум на месеца!
      2. Grima - Rotten Garden
      3. A̲s̲phyx - N̲ecroceros̲ 

Г. Инструментален албум
      April Rain - Mirror of Ether - руска банда... това не е китарен интрументален албум. има добри китари, но не са водещи. Няма завъртяни сола.
      Просто добра инструментална музика.

Аз споделям, как аз съм чул и "видял" нещата. 
      Вие, споделяте, какво сте харесали от това, което сте чули... естествено, може да съм пропуснал нещо добро.
      Така по-лесно ще може да се състави пул по стилове и за годината.
    • By VennieAlr
      Китарист съм от 11 години (на 17 съм lol ) , оборудван съм и търся heavy/metalcore група в София.
      Нещо от сорта на killswitch, BFMV, Trivium 
      Ето и един от кавърите ми като портфолио :Д 

• By soulless
      Здравейте, група Polygon от Пловдив си търси китарист! Силът е Death Metal a групата е активна и с богат репертоар от собствени парчета. Имаме издаден един албум и предстои запис на втори. За повече информация на телефон 0889 708 009 или на ЛС.

• By Queen Obscene
      Здравейте! Търсим китаристка на около 18-23 години за сформиране на изцяло женска хард рок/глем метъл група, град Пловдив. Съвсем в началото сме, но - въпреки това - има заинтересувани мениджъри, промотери и продуценти . Основните ни блияния са Guns N' Roses, Mötley Crüe  и W.A.S.P. Сериозни хора само.
    • By ivchovarna
      Здравейте, приятели!
      Ние от варненската група „ВЗЛОМ“ имаме удоволствието да ви съобщим, че на 20 февруари 2020 г. излезе дебютният ни албум, озаглавен „Нашите мечти“. Дискът съдържа 13 композиции, писани в различни периоди през 10-те години, в които съществува групата, като стилът е комбинация между рок, метъл и пънк.
      Албумът е записан от Красен Иванов – китари и клавишни и беквокали, Ивайло Цеков – китари, клавишни и вокали, Димитър Димитров – вокали и китари, Хари Касабов – бас и Марин Вълчев – Марски – барабани.
      В YouTube канала на групата https://www.youtube.com/channel/UCdhkbcP5wWw2aOD7loe6pSw ще откриете клипове на някои от парчетата от албума. 
      За да закупите албума, можете да ни пишете лично съобщение във Фейсбук. Цената му е 12 лв.  
      На път сме да изпълним и още една наша мечта, като представим албума на поредица от клубни събития в шест града в страната, започвайки от Варна.
      21 март ВЗЛОМ & Shades - Албум Промо@"Spirit Of Rock" Варна
      28 март ВЗЛОМ & PSS - Албум Промо@Club "3 Уши" София
      10 април ВЗЛОМ - Албум Промо@"Alive Bar" Бургас
      25 април ВЗЛОМ & Snade - Албум Промо@"Under City" Пловдив
      8 май ВЗЛОМ & Creep - Албум Промо@Club "The Maze" Добрич
      16 май ВЗЛОМ - Албум Промо Live@"MAX Club" Русе
      За повече информация, разгледайте страницата ни във Фейсбук https://www.facebook.com/vzlomband. 
      Съвсем скоро музиката ни ще е достъпна и в Spotify, Bandcamp, Google Play и всички останали онлайн музикални платформи.
      Списък на песните в албума:
      01. Нашите мечти
      02. Fuck
      03. Ще се срещнем в съня
      04. Такъв е животът
      05. Призраци
      06. Защо да знам
      07. Парченца мечти
      08. Отхвърлен
      09. Hurt
      10. Не вярвам в теб
      11. Твоята усмивка (Bonus track)
      12. My Pain (Bonus track)
      13. В.З.Л.О.М. (Bonus track)

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.