Jump to content
Българският форум за музиканти

Sign in to follow this  
Myself_vr

ТЪРСИМ КИТАРИСТ ЗА ПРЕМИЕРА НА АЛБУМ

Recommended Posts

Здрваейте! Казвам се Илиян. Свиря на китара и пиша авторска музика. Стилът ми е рок прогресив съчетан с други - класически рок, хард рок, метъл, алтърнатив, джаз, блус и всичко, което звучи добре. Сглобих първия си албум с 12 парчета и съм събрал хора, с които да го изпълним заедно на премиерата му.
Този проект е само началото, защото няма да спрем работа, когато изпълним парчетата от албума. Ще продължим сериозно с авторска музика и ще целим постоянни изяви.
В момента сме китара, бас, барабани и синтезатор. Парчетата за премиерата са инструментали.
Част от тях можете да чуете в SoundCloud ТУК

Контакти:
Facebook: https://www.facebook.com/FrankieStoychev
Email: iliyanstoychev91@gmail.com
телефон: 0885 995 422

ОБЛОЖКА НА АЛБУМА
2na4nph.png

• Like 1

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Слави Рок-а
      Прогресив рок бандата от Шумен Forgot The Ten, позната на мнозина, търси клавирист, за да запълни своя състав. Членовете бяха 5, но в момента сме четирима- барабани, бас, китара и вокал и търсим клавирист, за да допълни нашият колектив и да работим. Групата се развива, целеустремена е, притежава репетиционна, има собствено оборудване (колони, компютри и други софтуерни и хардуерни музикантски елементи). Имаме участия в различни български градове, както на българска територия, така и на чужда. Свирим и кавъри, но групата главно е насочена към авторската музика и лично творчество. Към днешна дата групата работи по записването на дебютния си албум ,,The Way'', но песните биха могли да се преработят, за да присъства и клавир. Желателно е желаещите (клавиристи) да имат желание за сериозна работа, прилична техника на свирене и също така собствен инструмент (по възможност професионален), за да може пълноценно да запълни колектива и да разшири музикалния ни спектър.
      Всеки, който проявява интерес, може да се запознае с групата и нейната музика във Facebook страницата ни, Youtube канала ни, както и в профила ни в Instagram. [част от творчеството ни за момента не присъства в различните платформи]
      За контакти: Пишете ни на лични на нашата Facebook страница (където всеки от нас може да отговори във всеки един момент) или на тел: 0878667948- Димитър Димитров;  0894310311- Слави Георгиев.
    • By Слави Рок-а
      Прогресив рок бандата от Шумен Forgot The Ten, позната на мнозина, търси клавирист, за да запълни своя състав. Членовете бяха 5, но в момента сме четирима- барабани, бас, китара и вокал и търсим клавирист, за да допълни нашият колектив и да работим. Групата се развива, целеустремена е, притежава репетиционна, има собствено оборудване (колони, компютри и други софтуерни и хардуерни музикантски елементи). Имаме участия в различни български градове, както на българска територия, така и на чужда. Свирим и кавъри, но групата главно е насочена към авторската музика и лично творчество. Към днешна дата групата работи по записването на дебютния си албум ,,The Way'', но песните биха могли да се преработят, за да присъства и клавир. Желателно е желаещите (клавиристи) да имат желание за сериозна работа, прилична техника на свирене и също така собствен инструмент (по възможност професионален), за да може пълноценно да запълни колектива и да разшири музикалния ни спектър.
      Всеки, който проявява интерес, може да се запознае с групата и нейната музика във Facebook страницата ни, Youtube канала ни, както и в профила ни в Instagram. [част от творчеството ни за момента не присъства в различните платформи]
      За контакти: Пишете ни на лични на нашата Facebook страница (където всеки от нас може да отговори във всеки един момент) или на тел: 0878667948- Димитър Димитров;  0894310311- Слави Георгиев.

• By asparuh75
      От доста време го разучавам и не съм го ошлайфал ама днес си издивях и реших да се запиша, тъй че грешки има ама са от сърце

• By Lucifer
      Здравейте, аз съм фронтменът на новосформираната classic rock – grunge група Fallen и си търсим барабанист. За момента сме в състав аз – китара и вокал и басист-беквокал. Ако ви се свири не само за забавление, но и искате да се развивате, пишете ми!
    • By solist
      Търся музиканти-съмишленици за производство на авторски песни в стил рок, бийт, хард рок и други. Критерий: МЕЛОДИЧНИ композиции. Отнася се за Варна. Необходими качества: идеализъм, вдъхновение и възможност за репетиции поне 2 пъти седмично. Без ограничение на възрастова граница - от 18 до 80 години. Композирам, пиша текстове, пея и свиря на ритъм китара и бас. Имам доста опит и в звукозаписа. Имам около 40 готови авторски песни. Който  приема да застане под това знаме - е добре дошъл за да поставим основите на една специфична музика в уникален град като Варна -  и това да е нещо по-различно. Девиз: Всичко е възможно, когато има екстремна доза вдъхновение и зелена светлина от Бога!

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.