Jump to content
Българският форум за музиканти

RaverWild

Нова БГ-рок музика питане

Recommended Posts

Даже не знам кой е Константин Джамбазов. Предполагам той е писал парчето.

А иначе просто ми е скучно и демоде. А с гласа на Неделчев отгоре и на другия тип, двамата със соц-естрадно вибрато, даже ми е леко смехотворно.

Но така де, всеки с вкуса си. И за музиката, която харесвам, някой би казал такива неща. Нищо не е лично, просто хората имат различен вкус :)

• Like 2

И аз чух парчето, заради участието на Константин Джамбазов.

Китарист от Варна, изявявал се и в хеви метъл формации, Одесос, Тотал и др,

в траш метъл формацията Хадес, прогресив - Джекил Хайд.

Отделен проект с певеца на Хадес. 

Самостоятелни китарни албуми , тип китарджийски, 10 на брой.

Отделно действа, като студиен и концертен музикант насам натам.

За съжаление, нямам добър поглед на варненската сцена.

В София, само донякъде, може да има сравнение с Драгомир Драганов.

Бивш Епизод, сега с Еталон и Българи, акустичен проект ДВД и солови китарни албуми.

Въпросното парче, не е зле, примерно сравнено със Съчки събирам, слуша се.

Не знам, дали някога пак ще искам да го чуя. Но не е зле.

Очаквах повече от китарите, най- малко като звук. А вторият вокал, трябва да е на китариста, не ме дразнят.

Хванали се, направили някакво парче, няма лошо.

Edited by TONY

Междудругото и аз не го знам Джамбазов. Вчера се зарових и аз, открих информацията която и Тони е намерил, плюс изпаднаха и съвместни песни с Орлин Горанов преди години. Но песента ми харесва. Бих махнах вокалите на Деян Неделчев или айде за съчетанието аз лично бих ги вмъкнал под тия на Джамбазов, докато неговите бих изкарал на преден план а гласа на Неделчев пак ще се чува. Като се замисля наместо Неделчев май бих сложил жена.

За разлика от Тони, аз пък очаквах повече от барабаните, но айде кой квото слуша  :drummer:

Но няма сега да спорим за хубаво ли е не е ли, всеки с вкуса си. Както казах, ако всички бяхме еднакви нямаше да се роди нито джаза, нито Заппа. нямаше да има и готик-музика, изобщо ...  :yes:

Не че съм човека, който трябва да ти казва как да си възпитаваш детето, ама това че ти през 80-те си израстнал с кръпката и сигнал не значи, че би било лошо да хвърлите и един поглед на съвременната рок/метъл музика. Задължително ли е да е на БГ? То най-добрата рок/метъл музика не е на български. Това е само едно глупаво ограничение според мен.

Косьо Джамбазов е уникален китарист.Не съм чувал някой в БГ с авторка музика стил Джейсън Бекър.Дълги години свири с Нелко Коларов.Възстанови бандата Хадес.Не може да има никакво сравнение с Драго Драганов.Косьо е нечовешки инструменталист.

• Like 2