Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Нещата не са чак-толкова PRO, колкото при Pa1x и Pa2x  - което ни подсказва, че последният истински PRO е PA2x PRO!  :)  :P  :cheers2:

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещата не са чак-толкова PRO, колкото при Pa1x и Pa2x  - което ни подсказва, че последният истински PRO е PA2x PRO!  :)  :P  :cheers2:

Така е ! ! !

:)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли линк или някаква връзка нещо Не става на лично дай Skype или e-mail

Skype- purwi4na123

daki4a_daki4a@abv.bg

Редактирано от qw1as2zx3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакви мнения за Корг Крос 2? Или нещо друго в този диапазон около 1500. Става дума за домашно свирене. Няма да се разнася. Основно предимство за мен е по-голямата банка, ако мога така да се изразя.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези пари може и KORG Krome , лайт-версията на работната станция KRONOS :)

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A Крос ил Кром е "по-юзър френдли"? Защото аз съм малко скаран с техниката и ми се ще да е по-лесно, ако е възможно. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че KROME - имаш голям цветен дисплей с тъч и операционна система онагледяваща отлично всички функции в синтезатора.

KROSS , е наистина по-нов модел но с това обикновенно малко дисплейче като на TRITON Le, и една-камара бутони има да се чудиш кога какво се показва на дисплея и кои копчета да натискаш за да постигнеш това,което искаш.

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.