Jump to content
Българският форум за музиканти

Светослав

Първи барабани? Съвети?Доставка от Thoman.de?

Recommended Posts

Здравейте, начинаещ барабанист съм и ми трябват барабани. Харесал съм си един модел на Startone ето и линк : https://www.thomann.de/intl/bg/startone_star_drum_set_standard_bk.htm . Ще може ли да ми да ми предложите барабани на цена до 400лв за начинаещ барабанист.Възможно е и втора употреба но според мен нови е най-добрия вариянт  Също така се интересувам за доставката от Thoman знам каква е цената но къде идват доставката до дом ли е?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, доставката от Thomann идва до вас директно с куриер - като цената е 30 Евро , ако поръчката ти е над 400 Евро - тогава получаваш безплатна доставка.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също така MusicWorld и, мисля, MMG предлагат възможност за безплатна поръчка през тях. Пиши им за повече информация.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако обаче нещото, което поръчваш е обемисто и тежко ще те накарат да платиш и получаваш до спедиторска фирма в София. Поне моят опит е такъв. Поръчахме половин кубик, към 50kg и пристигна в склада на Kuehne & Nagel на летището.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.