Jump to content
Българският форум за музиканти

gesh

Тинейджърска група търси още 1 китарист !

Recommended Posts

Здравейте ! Тинейджърска метъл група "Omikron" търси още един китарист. В групата сме барабанист,басист, китара и вокал ! Свирим кавъри и вече имаме една авторска и смятаме да се концентрираме основно върху авторски. 15-18 години. За контакт : gogo_mit@abv.bg или фейсбук: Gogo Mitrev

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За София предполагам?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да за софия е, извинете 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

UP ЗА СОФИЯ 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hi guys 0876518488 you can text me

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От the_gorer
      Здравейте другарчета, представям най-новото заглавие от проект Маясъл. Екстремен метъл с елементи на транс и техно. Текстът на песента може да се прочете в описанието под видеото в Ютюб.
      Приятно слушане!

• От GPG
      Китарист, барабанист и басист търсят още един китарист и/или вокал. Имаме собствена, оборудвана репетиционна. Искаме да работим само върху авторски материал.  Търсим сериозни, пълнолетни хора. За контакти: 0887678227.
    • От Пламен Миланов
      На път съм да завърша един много дълъг и мъчителен период на избор на лампов китарен усилвател (който ще ми е първи такъв). По принцип съм се спрял на няколко модела и съм си изкарал някакви изводи, но ще ми е от голяма помощ ако хора, които имат опит с нисък клас лампови усилватели дадат някое друго мнение. Моделите в този ценови диапазон на които съм обърнал по-голямо внимание са : Vox AC10c1, Vox AC15c1, Laney Cub12r, Fender Blues Jr III, Orange Tiny Terror 15W head,  Marshall Origin 20 combo,  Marshall Class 5 (head / combo). Усилватели които съм отписал поради някакви си мои съображения са: Marshall DSL сериите и Fender Bassbreaker 15.
      Ако има собственици на изброените ампове, моля да споделят мнение ,дори на тези които съм отписал. Ако си променя мнението за тях е добре дошло!
      В момента най-много клоня към Vox AC15c1, Vox AC10c1 и Blues Jr III .. в този ред

• От MISS_SUNSHINE
      Здравейте! С голяма доза вълнение споделям с вас нашето ново видео - Bendida - The Farthest Shore! :metalist:
      https://youtu.be/HypCxA_s9no

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.