Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Пианистка с опит и богат репертоар търси ангажименти в София и страната.

Предлагам подходящо музикално оформление за ресторанти, хотели, частни събития, сватби, фирмени партита. 

e-mail:  anna_md@abv.bg

Здравейте, участва ли Ви се в записи на песни за албум на рок групата ни ?

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• By Valeriahogg
      Търся пианист, който да ми нотира авторска мелодия. Тя ще се нуждае и от хармония. Също така трябва да се запише в студио.

• By Tozi
      Ми горе долу така звучи джаза на тамбура
    • By mrdurandt1
      Интересно ми е да прочета коментари, мнения и критики относно това парче. Музиката и аранжименtа са мои. Текста е на един приятел а вокалите са на Racquel Roberts. Пишете на воля
    • By No.14
      Здравейте,
      може би трябва да започна с това, че на една почтена възраст  (чак ме е срам да я уточня ), най -накрая имах възможността да реализирам мечтата си да уча пиано. Преди около година си купих Yamaha YDP143, тъй като това ми позволяваше бюджетът тогава, а и живея в апартамент, т.е. опцията със слушалки ми е почти задължителна. От шест месеца ходя на уроци веднъж седмично, като те са по детската руска школа "Фортепианная игра", Първи учител по пиано, оп.599 на Черни, а за разсвирване - упражнения на Ханон за начинаещи. До момента, извън това, съм успяла да науча "На Елиза" (любимата на всеки пишман-пианист ), първата част на Соната No.14 на Бетовен (с ясното съзнанание, че тя ще е и последната) и няколко мелодийки с tutorial (знам, че е грешно и обещавам да не го правя повече  ) - River flows in you - Yiruma, Marriage d`amour на Paul de Senneville.
      Имам и акустично пиано Ноктюрно, което акордирам редовно, но първо е много старо, второ - не е било поддържано над десет години, понеже го бях преотстъпила на друг човек, и трето - не мога да го ползвам повече от веднъж-два пъти в месеца, тъй като е в друг град.
      Та, сравнявайки двете пиана, всички плюсове са в полза на дигиталното, с едно малко изключение... Установих, че като клавиатура много повече ми допада тази на акустичното и самото звукоизвличане ми се получава много по-добре на нея.
      И тук идва въпросът ми: има ли смисъл според вас да заменям Yamaha-та с по-висок клас, при положение, че не се занимавам професионално и никога няма да стигна до някакви виртуозни висоти?
      От друга страна прекарвам на него всяка свободна минута (поне 2 часа всеки работен ден, а през почивните - 4-6, че и повече понякога).
      Ако все пак реша да купя ново, какво бихте препоръчали предвид горната информация?
      Благодаря предарително на всички и желая успешен ден!

• By martin20030102
      Здравейте, музиканти!
      До къде стигнах.. Мнения по въпроса? Съвети? :)

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.