Jump to content
Българският форум за музиканти

Известни басисти


assoass

Recommended Posts

Той в зората на форума на няколко пъти се появи тук, доколкото си спомням. Пишеше на шльокавица и се заяждаше лекичко. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 31
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Абе Бахара си беше класа, ама разпърдяха приятелството... Марто, где се скри?...

Тук съм братле,

но напоследък имам супер много работа в бачкането ... :)

мисля и по нашия въпрос :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

ким гордън. страхотна басистка с доста разнообразен и приятен сет. тези момчета/момичета имат нечовешки количества Хубави инструменти тук, мисля че и за китарджии има много интересни неща+снимки. ч-ч-ч-чек дис аут!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ким гордън. страхотна басистка с доста разнообразен и приятен сет. тези момчета/момичета имат нечовешки количества Хубави инструменти тук, мисля че и за китарджии има много интересни неща+снимки. ч-ч-ч-чек дис аут!!!

off

Абе, тия да не серат инструменти бе?! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това невинаги е фактор...Да са живи и здрави хората, дано имат време да ги просвирват всичките, че би било жалко да тънат в прах... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

соник ют са група, която използва твърде много различни строеве и звукови модулации в песнете/албумите, така че е наложително да имат много и различни инструменти. като това се отнася най-вече за китарите...разгледай по подробно сайта и ще видиш интересни неща. гарантирам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
аре с мене в турция в края на май да видим колко китари ще сменят, а?

Да не говориш за някаква улица само с музикални магазини! Щото съм чувал че там имало такава и понеже били много и може да си сваляш цените да се пазариш ала бала!!!!! кажи къде е т'ва в Турция????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Thurston явно има предвид, че ще имат концерт в турско.

 

А за това което питаш:

В Истанбул. Качваш се на едно влакче/метро някакво (питаш, викат му "Тунел") от Босфора нагоре по един хълм и то те качва право в нужния квартал. Магазини много, има за гледане, цени няма обявени никъде, за каквото и да питаш те отстрелват - "1000 долара", с разговори можеш да стигнеш до реална цена, близка до тези в БГ, но не си представяй че ще е без пари. . . . . Освен това тия са измислили пазарлъка, много са трудни, ще те накарат да се почустваш пълен аматьор в тази област :) .

Този квартал (с муз. магазини) е за мен най-готината част от Истанбул, нищо общо с районите, където обикновено водят и настаняват БГ туристите. Струва си да се види дори да не си музикант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

а някой случайно да знае у нас някой да използва въпросния чапман стик (или модификацията му-war-guitar с която свири Трей Гънн)? :)

май тоя инструмент се е вясвал по нашите земи само покрай концерта на Питър Гейбриъл, където чичо Тони изсвири с него точно 1 парче! :)

ей т`ва е перфекция-за всяка пиеса-различен инструмен, различен звук! :)

верно е ИМПЕРАТОР! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.