Jump to content
Българският форум за музиканти

PoetOfTheFall

Сленг - Мой свят (караоке)

Recommended Posts

https://www.youtube.com/watch?v=3lYx37tqrGw

Непрофесионално съм го направил, но лично според мен след обработка и заглушаване на вокалите, инструментала е чист и това мисля, че се е получило страхотно. Бих си поиграл да изрежа китарите след припева от оригинала и да ги напасна до стотна от секундата. Опасявам се само,дали качеството на двете песни ще е идентично. Надявам се и Вие да кажете какво мислите.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Непрофесионално съм го направил...

Мисля, че съвсем прилично се е получило - за караоке бар си е идеално. :headbang:   ...но все пак да не забравяме, че конкретно тази песен е лесна за "девокализиране" - водещият вокал е в центъра, с много лек ефект...и разни други улесняващи махането на вокала фактори. Просто при махането на глас между песните има лесни и трудни - въпрос на късмет в зависимост от начина на записване, разполагането на панорамите, количеството и дължината на ривърба, силата на вокала спрямо инструментала, дали песента е минала през MP3-ка и т.н.

П.П. А между другото тук има един доста хубав инструментал на тази песен...евентуално за някой, който иска да се яви на конкурс с песента, но където няма да допуснат караоке дори и с лек остатъчен материал от гласа. :)

Редактирано от yamaha

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно...не знаех че го има в Минусовките. Принципно песента ми трябва за караоке. Ще използвам тази от твоят линк за да кача в тубата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипът вече е блокиран или изтрит. Може ли да го качиш на някой файлов хостинг аудио файла - примерно pcloud или друг, за да можем да го чуем :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече е качен в тубата но колегата по-горе е дал линк от където можеш да свалиш инструментала

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори, че цапам темата, ама няма ли някъде на Синьо?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да пробвам да направя ама гаранция - Франция.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

То вярно, че за всяка песен си е гаранция-франция, но предвид, че е от същия албум (ако не се бъркам), значи много вероятно е да е записана и обработена по подобен начин и има вероятност пак да стане добре като "Мой свят", особено ако я направиш от не-мп3-ка. ;)

Редактирано от yamaha

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.