Jump to content
Българският форум за музиканти

bazar.muzikant.org

Michael Kelly Hex X - чисто нова - 440,00 лв.

Recommended Posts

Michael Kelly Hex X -  чисто нова

0886 608921 0878 488986 Китарата е чисто нова. Няма забележки. Нaправо както е от фабриката. с лепенки, протектор за суич ключа. Струни Дадарио, мисля са 10-ки и за ми-бемол строй според мен. При желание за получаване с Еконт, не се приема връщане. Защото е перфектна. Описание - Construction: Bolt on Body: Basswood Top: Flame maple Neck: Maple Fretboard: Rosewood Frets: 24 medium-jumbo Scale: 25-1/2" Bridge: Tune-o-matic Tuners: Diecast Pickups: Michael Kelly PAF-Plus Electronics: Volume, tone, 3-way toggle NEUPREIS 415.00andeuro; продавам още няколко Майкъл Кели китари, която и да вземете няма да сгрешите. trade - електро хармоникс EH - MEL9,SYNTH9 T-REX SOULMATE някоя добра джаз китара или ел пиано с динамична хамър клавиатура E-DRUMS - ROLAND HD1, Цената е супер за качеството на тази китара, не се чудете! п...

Вижте цялата обява в bazar.muzikant.org

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.