Jump to content
Българският форум за музиканти

Лими

Търся всякакви партньори за джем сесии в София

Recommended Posts

Търся видове музиканти за джем сесии в разнообразни музикални стилове. Целта ми не е правене на група и затова няма значение кой колко е напреднал стига да не е съвсем начинаещ. Няма значение нито възраст, нито пол нито външен вид - важното е да си свириме свободно и съвместно да разработваме теми за колективна импровизация. Друга цел е и запознанства между музиканти, които си допадат и могат да си направят група. Понеже не се събираме с цел надсвирване(не го изключвам съвсем) не е желателно да си отправяме професионални упреци, освен ако са полезни и градивни препоръки. Когато пък сме доста желаещи(дай боже) никой не трябва да прекалява със свиренето си. Идеята ми е и да обменяме опит и "фукня" с приложението на най-различни електронни джаджи в музиката. Може да се отделя и време през което някой да изпълни и кратък авторски концерт.

Имаме на разположение две места за свирене.

Едното е "Стърлинг клуб 3" на ул. Съборна №9. Там е по-подходящо за акустично свирене, защото е по-малко и има малка апаратура. Дните са най-вече неделя вечер и понякога понеделник вечер.

Другото е "Клубът на актьора" в Младежкият театър с вход от ул Малко Търново. Там е по-обширно и има по-мощна апаратура и голяма сцена дори за барабани, но засега няма барабани. Денят е понеделник привечер, засега.

За координиране ми се обаждайте  на 0898220455  - Тимо

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има желаещи тази вечер след 19ч е повод да се запознаем и да посвирим в гореспоменатият "Клуб на актьора" в Младежкият театър през служебният вход от ул Малко Търново.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.