Jump to content
Българският форум за музиканти

Лими

Джем на живо всеки понеделник в "Клуб на актьора - Младежки Театър"

Recommended Posts

Готово, всичко вече е уредено. Всеки понеделник може да джемим в Клуб на Актьора в Младежкият театър "Николай Бинев". Входа за клуба е от към късата улица със стъпала "Малко Търново". Има хапване, пийване и тия три неща. :cheers: Налична е достатъчно просторна сцена за барабани и още 3 - 4 изпълнители. Апаратурата е достатъчно мощна има две крайни стъпала, кросовер-процесор, субуфер две колони и един монитор. Има и светлинни ефекти. Миксера също става, макар че е ди-джейски. Засега няма китари и  барабани, но ако някой има китари за фукня, перкусии или кахон може да ги донесе. Няма стилово ограничение за музиката, но никой да не се сърди, че частично ще се ползват, лупери, дръм машини и др подобни уреди. Нали това ми беше целта - да намеря място, където да се ползват и тези уреди, без някой да роптае против. Добре дошли са и бийтбоксери, рапъри и ди-джеи.

Имам допълнителна идея да има кратки творчески изяви на отделни изпълнители или групи, след което да започва същинският джем. Добре би било участниците предварително да си подготвят 2 - 3 прости теми върху които да импровизираме. Ако се събереме повече музиканти желателно е да не свириме всички на куп, а да се редуваме за по две три парчета. Но ако сме малък брой може да си свириме без ограничение. Там може да се провеждат и сбирки на форума. :rockon:

За въпроси и други неща към мен - 0898220455 Тимо

Редактирано от Лими

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра идея. Колко часа го виждаш горе долу събитието?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^След седем часа. Обаче пропуснах да уточня с шефа до колко часа може да се свири.Но първият ден ще бъде за тестване.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер след 19ч на горепосоченото място :drummer::rockband::virtuoz:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше ли сБирка?

Аз съм от зяпачите, но бих дошъл да позяпам и да изпия някоя бира :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, имаше първи опит! Тествахме и приготвихме апаратурата и лека-полека се събираме за нов джем и този понеделник след 19ч.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.