Jump to content
Българският форум за музиканти

Svirach

Търси се барабанист(ка) за пънк/ска или нещо от сорта

Recommended Posts

Здравейте,

Търсим барабанист/ка за група. Идеята е да свирим пънк, ска, но като цяло - каквото излезе. Проектът е още суров, така че е в процес на формиране. Засега сме китарист, басист и вокалист. Идеята е да се свирят песни по обществено значими теми и на социална тематика. Ако някой свири на нещо друго и проявява интерес - да не се притеснява да се обади. Имаме някакви текстове и опити за записи, но са акустични, предвид на факта, че все още нямаме барабанист...

При интерес, можете да пишете коментари тук или по имейл, чрез който може да обменим телефони и т.н.:

stefan.petrov93@abv.bg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да пиша, че става въпрос за София

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оставете телефон, скайп , фейсбук, за да се свържем.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хе...и аз търся барабанист за абсолютно същата идея..camelasign@abv.bg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оставете телефон, скайп , фейсбук, за да се свържем.

Телефон: 0895737575

Скайп: tifonia

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да е начинаещ, ще се учим всички заедно :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъп

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От Terry 12
      Здравейте, на 20 години съм и търся група в Пловдив (наскоро се пренесох тук), по възможност с оборудвана репетиционна , тъй като цялата ми апаратура е в родния ми град (Мездра). Свиря на барабани, с досегашните ми групи съм свирил главно кавъри (Металика, Гънс н Роузес, Грийн Дей, Нирвана и тн.)както и няколко авторски парчета.
      Имам опит с участия и свирене пред голяма публика.
    • От nian
      Търся вокалистка за семпъл трак. Ако проявявате интерес може да се свържете с мен във facebook : https://www.facebook.com/nina.nikolova.391 или на skype: nian_bg
    • От martin20030102
      Здравейте, музиканти!
      До къде стигнах.. Мнения по въпроса? Съвети? :)

• От savov
      Още една обява за работа за музикант:

"Търся музикант с модерен репертоар, трубадур с акустична китара, заплащане на вечер, осигурена храна в заведението".
      (Заплащане: 70 лв на вечер)

Контакт от обявата:
      grgdimitrov@abv.bg
      0888 637 112
    • От ristis
      Здравейте!
      (за първи път пиша подобна обява и ми е супер шантаво)

Сбрали сме се трима юнаци, търсим четвърти. Не за белот, а да свири на барабани

Мястото на свирене - София, в репетиционна в кв. Павлово (към този момент). Всички сме с коли и евентуално можем да осигурим транспорт, в случай на нужда; Ден и час на свирене - само и единствено в Неделя от 19:30h. Един път седмично. През останалото време си тренираме по къщите. Ако понеделник се пада почивен - местим свиренето в понеделник; Възраст - средната ни възраст е около (над и под) 40 години, с всичките последствия от това. Като се започне с музикални вкусове, та се стигне до лични ангажименти. Хубаво е да имаме общо и в ангажиментите, защото това внася някакъв ред с течение на времето. Иначе не следва да имам/е претенции относно години, пол, етнос; Цел - персоналното/личното удоволствие е на първо място. Което, както повечето тук са разбрали, изисква и честност спрямо останалите в групата. Свирим за забавление и разтоварване. Държим в ръцете си микрофон/и, китара/и, бас. И тримата НЕ сме професионални музиканти. Мечтаем в бъдеще да направим представление в някой малък клуб, за приятели, познати и случайно подлъгали се клетници; Какво очакваме - човек, който да има желание да свири с нас, като го демонстрира с постоянство и развитие. Относно опита - естествено би било чудесно да го има. Ако обаче случаят не е такъв, но има музикален слух и разбиране, ще проявим достатъчно търпение, докато научи песните; Какво свирим - кавърчета и авторски. Първите на: Nirvana, Stone Temple Pilots, Royal Blood, Metallica, Pero Defromero, Depeche Mode; The White Stripes; Dire Straits, Faith No More, AC/DC и др. - по една песен от всяка изброена, да не става скучно. В последно време заделяме повече време за авторските (4 броя до момента - с български текст са, защото "амбициите" са ни до Калотина). 0887 222 996, Христо

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.