Jump to content
Българският форум за музиканти

pepata

Whitesnake - Love Ain't No Stranger

Recommended Posts

Eее, много е добре!

Имаш много пъргаво и приятно за слушане свирене, особено на солата.

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва звука на Хеликса и въобще си докарал доста класически Гибсън звук. Самото свирене е супер стегнато и плътно, браво!

Имам няколко въпроса: братче, с какво си я вързал тая камера, та така да ти следва всяко поклащане? :D Китарата каква е? И това на аватара ти кой е?

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва звука на Хеликса и въобще си докарал доста класически Гибсън звук. Самото свирене е супер стегнато и плътно, браво!

Имам няколко въпроса: братче, с какво си я вързал тая камера, та така да ти следва всяко поклащане? :D Китарата каква е? И това на аватара ти кой е?

Благодаря!

Хахаха, за камерата не знам, аз индианец в това отношение. :D Мисля, че е някаква вградена фунция на телефона (мога да проверя ако наистина се интресуваш). Китарата е Gibson Traditonal 2012, която се очертава, че ще продавам поради ред причини. :( A това на аватара от форума съм аз.  :greenangel:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей изял си го Дъг Олдридж :) Браво!

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.