Jump to content
Българският форум за музиканти

tendzhera

Банда християни търсят барабанист

Recommended Posts

Около май месец организираме парти, на което смятаме да спретнем кратък концерт. Търсим човек с чувство за ритъм и хумор. 
Звънете или пишете, скоро започваме с репетициите. За момента сме четирима: вокал, две китари и пиано. Търсим барабанист, който най-вероятно ще свири на кахон. Хубаво е да е смел, да има свободно време и да не се е покаял.
Групата се казва "Джони без кеш".

Това са част от песничките:

Можем да се отплатим с храна.

За контакт: 0894623982 - Иван

https://www.facebook.com/ivan.furnadjiev.1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От Terry 12
      Здравейте, на 20 години съм и търся група в Пловдив (наскоро се пренесох тук), по възможност с оборудвана репетиционна , тъй като цялата ми апаратура е в родния ми град (Мездра). Свиря на барабани, с досегашните ми групи съм свирил главно кавъри (Металика, Гънс н Роузес, Грийн Дей, Нирвана и тн.)както и няколко авторски парчета.
      Имам опит с участия и свирене пред голяма публика.
    • От nian
      Търся вокалистка за семпъл трак. Ако проявявате интерес може да се свържете с мен във facebook : https://www.facebook.com/nina.nikolova.391 или на skype: nian_bg
    • От tomator
      Здравейте,
      Ние сме вокалист, китарист и басист, които търсим барабанист в сферата на рока и метъл-а. Групата е нова.
      Засега сме започнали с кавъри на парчета на групи като Alice in Chains, Tool, Audioslave, Soundgarden, Zeppelin и др.
      Изисквания:
      -  да има барабани 
      - да има поне един свободен ден в седмицата за репетиция
      - да отделя време за 5 авторски/кавър парчета в седмицата
      Поздрави
    • От LP1
      Здравейте,
      ТЪРСИМ ХОРА ХАРЕСВАЩИ МОДЕРНА РОК МУЗИКА, ЗА СЪЗДАВАНЕ НА НОВА РОК ГРУПА. АКО ИСКАТЕ ДА СВИРИТЕ В ГРУПА С ДРУГИ МОТИВИРАНИ СЪМИШЛЕНИЦИ, ДА СЪЗДАВАТЕ НОВА МУЗИКА И КАВЪРИ, НЕ СЕ КОЛЕБАЙТЕ … СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС.

Разполагаме със студио за репетиции, инстументи и т.н. в гр.Харманли, но разбира се това не пречи да работим с хора от региона, Хасково, Димитровград, Свиленград, Любимец, Симеоновград и т.н. които да отделят поне няколко часа седмично за репетиции.
      ТЕЛ: 0988/87 07 57

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.